banner84

banner92
13 Ağustos 2020 Perşembe

Yakalanmasaydı Her Yeri Kana bualayacaktı
banner31

Yerel Habercilikte Güç Birliği

Uzun yıllar Amasya'nın Sesi ve Amasya Gazetesi'nde Haber Editörlüğü yapan geçmişte Ortadoğu Gazetesi, Yeni Düşünce ve Türkiye Gazetesi'nde yazıları yayınlanan Müslüm SÖYLER birlikteliğinde Amasya Medyası gücüne güç katıyor. Amasya Ajans adına Ali Osman KAYMAK ve İkiyakahaberleri adına Yazgülü KAYIKÇI ve Haber Popüler adına Müslüm SÖYLER ortak çalışma kararı aldılar.

01 Mart 2019 Cuma 11:10
Yerel Habercilikte Güç Birliği
banner54
 İstanbul'da faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları, İş ve siyaset dünyası Amasyalılık adına birçok organizasyonda bir araya geliyor. Bu birlikteliklerin daha çok katılımcıya erişebilmesi etkinliklerin daha çok kişiye ulaşabilmesi ile mümkün oluyor. İşte bu mümkünlüğe en büyk ivmeyi de yazılı ve görsel medya sağlıyor.
İstanbul'da bulunan Amasyalılar ilk sivil toplum kuruluşlarında gençlik yapılanmasını Yazgülü KAYIKÇI'nın da aralarında bulunduğu bir grup gerçekleştirmişti. Ardından radyo dünyasında birçok Amasyalı yine Amasyalıların birlikteliği ile bugünlere geldi. Habercilik konusunda yine aynı şekilde ilk İstanbul Haber Gazetesi Satılmış DEDE tarafından Amasyalının eline ulaştı. Ardından Satılmış DEDE ile aynı kulvarda bizler yürümeye başladık. Bu kulvara sivil toplum kuruluşları konusunda Ali Osman KAYMAK ve daha bir çok Amasyalı gönül birliği yaparcasına bu yola koyuldu. Güzel işler habercilerin sayesinde tüm Amasyalılara eriştirildi.
Uzun zamandır bu camiada haksız ve kopyala yapıştır haberciliği nedeniyle Müslüm SÖYLER emeğinin kendi açısından değerlendirilmediğini belirterek haberciliği Amasya adına bırakmıştı.  Bu konuda yapılan son çalışmalar ve ikili görüşmeler neticesi yeniden Amasya konusunda yazı ve haberleriyle aktif haberciliğine devam edeceğini açıkladı. Bu konudaAli Osman KAYMAK'a ait  Amasya ajans ve İkiyaka Reklam Tanıtım işleriyle büyük çıkış yapan Yazgülü KAYIKÇI'nı İkiyaka Haberleri haber siteleri ve kendine ait Haber Popüler sitesi ortaklığında çalışmalarına devam edeceğini açıkladı.
Amasya'nın İstanbul'dan yükselen sesi olacaklarını belirten medya grubu ilerleyen zamanlarda ortak bir çatı altında kurumsallaşacaklarını açıkladılar.
Haber, reklam ve organizasyon konusunda tüm detaayları haber manşetlerine taşıyacak olan yeni amasya Medyası'na başarılar diliyoruz.

Untitled 1

Avcılar Tabela Neon
Avcılar Tabelacı- Avcılar Neoncu
Tabela - Neon - Avcılar - Reklam

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner40