banner84

banner92
22 Ocak 2021 Cuma

Yeni ABD Başkanı Joe Biden yemin ederek görevine başladı
banner31

SUDER'DEN MEMLEKETİNE RAMAZAN KUMANYASI ve İFTAR PROGRAMINA DAVET

İstanbul'da faaliyet gösteren Amasya Suluovalılar (SUDER) derneği Ramazan ayı dolayısıyla memleketinde bulunan ihtiyaç sahiplerine kumanya gönderiyor.

20 Mayıs 2018 Pazar 16:02
SUDER'DEN MEMLEKETİNE RAMAZAN KUMANYASI ve İFTAR PROGRAMINA DAVET
banner54
 Sivil toplum kuruluşlarının toplumda gerçek yeri bu olsa gerek, kurluşu itibarıyla yardımlaşma adı taşıyan dernekler acaba bu yardımları ne ölçüde yerine getirebiliyor. İşte SUDER , 10 yıl önce kurlmasına rağmen Sezgin AKSOY başkanlığında hizmet ağını memlekete doğru çevirdi. Memleketinde ihtiyaç sahiplerini araştıran ve bu neticede tespit edilen ailelere Ramazan ayı münasebetiyle kumanya gönderiyor.
Başkan AKSOY, toplumumuz derneklerine sahip çıkıyor, ancak derneklerin de bu konuda ahde vefa gösterip toplumun beklentilerine cevap vermesi gerekir diye konuştu. Biz başkanlık koltuğuna oturduğumuz günden itibaren her ay üyelerimizi aileleri ile birlikte yine bir hemşehrimiz olan Lokman GÜMÜŞ arkadaşımızın Eyüp Sultan'da bulunan Kafe Park Karadeniz Restaurant' da kahvaltı programı ile bir araya getiriyoruz. Birlikten güç doğar şiarıyla bu etkinliğimizi Ramazan ayında memleketimize azda olsa bir katkı ile taçlandıralım istedik. 
Ayrıca Suluovalılar Derneği  27 Mayıs 2018 Pazar günü İftar Yemeği ile hemşehrilerini bir araya getiriyor. İftar programında  ahirete göç etmişler için Kur'an-ı Kerim okutulup dualar edilecek. Ayrıca sohbet ve ilahili semazenler iftar yemeğine ayrı bir güzellik katacak.

Untitled 1

Tabale - Neon -Matbaa - Web Tasarım -
Grafik Tasarım - Kartvizit - Broşür -
Dergi - Gazete - Ajans - Büyük Ajans -
www.buyukajans.com

Anahtar Kelimeler: SUDERSULUOVALILARİFTAR

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner83