banner84

banner93
22 Şubat 2020 Cumartesi

Almanya'da iki kafeye saldırı! 11 kişi hayatını kaybetti Türkler de var
banner31

Muharrem KOL Amasya'dan Aday Olacak mı ?

Amasya'da yapmış olduğu yatırımlar ile dikkatleri üzerine toplayan Kol İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem KOL için Amasya halkı Belediye Başkanlığı adaylığında görmek istiyoruz diyorlar.

15 Kasım 2018 Perşembe 11:47
Muharrem KOL Amasya'dan Aday Olacak mı ?
banner54
              Amasya'da doğmuş ve yaşamış biri olarak; bu zamana kadar planladığı her projede, doğduğu bu kente ve hemşerilerine karşı sorumlulukları olduğu bilinciyle hareket eden, planladığı her projenin asıl amacı; maddi kazançtan öte Amasya ve Amasyalıların yaşam tarzına katkı sağlamak olduğunu söyleyen Kol İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem KOL, Amasya Belediye Başkanlığı için aday olacak mı ?İşte Amasya'da dilden dile dolaşan bir soru ...
Kol İnşaat bugüne kadar ürettiği projelerin ortak özelliği çocuk parkları, otoparklar, sorunsuz alt yapılar, sosyal alanlar, erken teslimler, güvenilirlik, işçilik ve malzemedeki kalite ile; detaylara,estetiğe,saağlamlığa, müşteri memnuniyetine verdiği önem olarak öne çıkmış olmasıdır.


     
     KOL İNŞAAT ailesinin aralıksız olarak 25 yıla yakın aynı sektörde başarıyla devam etmesinin ve bu alanda sektörünün lideri olabilmesinin sebebi de yıllardır bu anlayışla çalışmasıdır. 
İşte böylesi bir yaşaam alanları üreten, daima üretmeye devam eden, favori kentler yerine kendi şehrine bu yatırımları gerçekleştiren üretken bir işadamı. Hem de tamı tamına yerli..
Bu şartları taşıyan, belediyecilik alanında liyakatı ön sıralarda bulunan bir iş adamı için halk tarafından konuşulması sanki bir yerlere mesaj niteliğinde...

Untitled 1

Tabale - Neon -Matbaa - Web Tasarım -
Grafik Tasarım - Kartvizit - Broşür -
Dergi - Gazete - Ajans - Büyük Ajans -
www.buyukajans.com

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner83