banner84

banner92
24 Ekim 2019 Perşembe

Galatasaray Tur Şansını Mucizelere Bıraktı
banner31

İstanbul'daki Yatırımcı İşadamlarımız

Amasya'nın Sesi ve Haber Popüler olarak İstanbul'daki Amasyalı işadamı ve yatırımcılarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz.

13 Nisan 2017 Perşembe 14:22
İstanbul'daki Yatırımcı İşadamlarımız
banner54
Haber : Ali Osman KAYMAK

 Amasyalı işadamlarımızın bu seferki durağı genç ve dinamik aynı zamanda Amasya derneklerinde sevilen bir isim, Altıntoprak Arsa OfisiYönetim Kurulu Başkanı Sinan KARAMELEK...

Karamelek ile kısa konuşmamızda şirket hakkında bizlere ; Şirketimiz insanların yaşam kalitelerini arttıracak projeleri üretme ve müşterilerine değer yaratma vizyonuyla kurulmuştur. İstanbul ve Türkiye genelinde yatırım amaçlı ticari ve konut arazileri alım satım işleri yapmaktayız…ALTIN TOPRAK ARSA OFİSİ Gayrimenkul Geliştirme faaliyeti ile hizmete devam etmektedir.


Altın Toprak Arsa Ofisi olarak , müşterilerimize istekleri doğrultusunda yüksek standartlarda ki çalışma olanaklarımızla yatırıma en uygun yerleri expertiz hizmeti ile temin etmekteyiz.


Halkımızı uygun fiyatlı yatırımlık arsalar ile buluşturmayı hedefleyen Altın Torak Arsa Ofisi sektöründe pek çok ilke imza atmış ve bugüne kadar pek çok vatandaşımızı hayallerini kurduğu arazileri satın almasında aracılık etmiştir...Tapulu imarlı ifrazli yaşam alanları sunuyoruz.Sizleri en güvenli ve en değerli yatırıma yönlendiriyoruz.


Arsanız gün gün değer kazanırken, siz küçük küçük taksitler halinde ödüyor ve kazançlı çıkıyorsunuz, diye konuştu.

Silivri bölgesi'nde bütçenize en uygun ödeme şartları ile hizmetinizde olan Altıntoprak Arsa Ofisi diğer ortağı Murat ÇAKMAK ile güvenlir bir firma olmaya devam ediyor.


Daha detaylı bilgi için

 

http://www.altintoprakarsaofisi.com

Untitled 1

Avcılar Tabela Neon
Avcılar Tabelacı- Avcılar Neoncu
Tabela - Neon - Avcılar - Reklam

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner83