banner84

banner92
22 Ocak 2021 Cuma

Yeni ABD Başkanı Joe Biden yemin ederek görevine başladı
banner31

İşadamı Mehmet SARI MHP MYK Üyesi Seçildi

Milliyetçi Hareket Partisi 12.Olağan Kurultay'ında Amasyalı işadamı Mehmet SARI MHP MYK Üyeliğine seçildi.

19 Mart 2018 Pazartesi 14:50
İşadamı Mehmet SARI MHP MYK Üyesi Seçildi
banner54
 Sarı MHP MYK Üyeliğine seçilmesinin ardından bir basın açıklaması yayınladı...

Milliyetçi Hareket Partisi 12.Olağan Kurultayı’nın 18 MART Çanakkale Zaferi’nin yıldönümüne ve ülkemizi 40 yıldır tehdit eden terör odaklarının merkezi  Afrin’in  düştüğü güne tevafuk etmesi güzel bir olay. Bu güzel detayın içinde Şehzadeler Şehri Amasya adına MHP Genel Başkanımız Sayın Türkmen Beyi Dr.Devlet BAHÇELİ beyin, şahsımı MHP MYK üyesi olarak uygun görmesi, yıllarca bu kutsal davaya hizmet etmiş bir dava adamı olarak beni oldukça duygulandırmış bir o kadar da onurlandırmıştır. 49 yıldır aralıksız çok çetin şartlara rağmen devam eden ülkücü hareket davasına 42 yıldır bizimde geçmişte çilelerle geçen bir çizgimiz olmuştur. Adaletten sapmadan, ahlaksızlığa bulaşmadan, İslam ahlakına riayet ederek ülkücü terbiyesi ve geleneğini yaşayarak hiç kimseye dikilmeden, lakin hep dik durdum. Bu çizgiden asla sapmadan bu günlere gelindi. Bu güne gelene kadar binlerce şehit verdik, bir o kadar da çile çeken başta rahmetli Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ bey gibi dava arkadaşlarımız ve ağabeylerimiz oldu. Hepsine Allah’tan rahmet diliyor, yaşayan dava arkadaşlarımıza da sağlıklı uzun ömürler diliyorum.
Türkmen Beyimiz MHP genel  Başkanı sayın Dr.Devlet BAHÇELİ beyimizin ülkemizin buhranlı dönemlerinde almış olduğu kararların ülke genelinde tereddütsüz kabul görmesi şahsıma verdiği görevde de aynı anlamı ve bu anlamın bende oluşturduğu görev bilincini ziyadesiyle arttırmıştır.
Özellikle bu kritik günlerde söylevleri ve kararları ile milletimizin gönlünde taht kuran MHP Genel Başkanı sayın BAHÇELİ eminim ki tarih sürecinde çok önemli bir yer edinecektir.
Bu vesile ile önce ülkem, memleketim Amasya ve o toprakların tüm bireyleri adına MHP Genel Başkanı Sayın Dr.Devlet BAHÇELİ ve ekibine sonsuz şükranlarımı sunar, MHP’nin 12.Olağan Kurultayı’nın ülkemize, milletimize ve davamıza hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim. Hürmetlerimle…
Sözlerimi büyük mütefekkir rahmetli ve benimde kendilerinin öğrencisi olmaktan onur duyduğum ağabeyim ve hocam sayın Seyyid Ahmed Arvasi beyin bir şiiriyle bitirmek istiyorum.
İmansız zümreyi yokluk kemirir,
Ezelden ebede her var bizimdir.
Kanundur; zamanı zaman devirir,
Zamanı kuşatan yer var bizimdir.
Azmimiz kırılmaz kederle, yasla,
Ümidin güldüğü diyar bizimdir.
Fenadan ölümden korkmayız asla,
Ölümün öldüğü diyar bizimdir.
Maddeye tapmayız , ezelden geldik ,
Herşeyi kuşatan ebed bizimdir .
Çirkini sevmeyiz, güzelden geldik ,
Arkadaş , son zafer elbet bizimdir.,
Bu dava özüdür İslamiyet’in ,
Bu dava güneşi , mazlum milletin ,
Bu dava , her şeyden , her şeyden çetin.
Bu yolda dert , hüzün , gurbet bizimdir .


Untitled 1

Avcılar Tabela Neon
Avcılar Tabelacı- Avcılar Neoncu
Tabela - Neon - Avcılar - Reklam

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner40