banner84

banner93
06 Temmuz 2020 Pazartesi

Komandolar Teröristleri Torbaya Koydu
banner31

AMASYALILAR BAĞCILARDA BİR ARAYA GELDİ

İstanbul'da yaşayan Amasyalılar'ın il bazında temsil eden sivil toplum kuruluşu Amasya İl Derneği kuruluşunun 20.yılında Bağcılar Göztepe Olimpik Kapalı Spor Kompleksi'nde bir araya geldiler.

11 Mart 2019 Pazartesi 10:24
AMASYALILAR BAĞCILARDA BİR ARAYA GELDİ
banner54
 Her daim birliktelik ve organizasyon konusunda sıkıntılar yaşayan İstanbul'daki Amasyalılar, yine bir katılım eksikliği sorunuyla karşı karşıya kaldı. Bu tür organizasyonların başarısızlıkla sonuçlanmasına bir türlü çözüm getiremeyen Amasya Dernekleri son örneğini 9 Mart Cumartesi günü bir kez daha yaşadılar. Amasyalı sanatçıların yanısıra TRT kadrosunda yetişen yılların deneyimli THM sanatçısı Seyit AL'ında sahne aldığı salon kapasitesinin çok altında katılımcıyı misafir etti.
Programda sahne alan sanatçılar amasya yöresinin güzel türkülerini seslendirdiler.Küsüye çıkan Amasya İl Derneği Başkanı Mehmet PARLAK  sitemkar sözlerle konuşmasına başladı ve ''amacımız Amasya'nın ve Amasyalı'nın İstanbul'da ne kadar güçlü olduğunu göstermek ve bizlere vaadedilen özel yerimize kavuşabilmekti. Lakin bu salonda bu kadar az katılımcıya yer tahsis edilmesinin ne derece doğru olacağını varın siz hesap edin'' dedi.  Parlak, eğer bize inançları yoksa bizde kendimizi ve zamanımızı boşa harcamayalım diyerek programa Amasya ve değişik illerden gelen sanatçı ve misafirlere teşekkür etti.
Salonun neredeyse tamamının boşaldığı anda sahneye davet edilen ve Almanya'dan gelen Ozan Fedai   Azat Eyle isimli eseri ile başladı ve  '' Beni can kulağıyla ve yürekten bir kişi bile dinlese bana yeter, demek ki gidenler benim dinleyicim değilmiş'' diyerek vurdu sazın tellerine...
Gece sanatçı, desteekleyenler ve hizmet alanında gösterilen çabaları neticesi plakete layık görülenlere takdim edilen ödüllerle sona erdi.


Untitled 1

Tabale - Neon -Matbaa - Web Tasarım -
Grafik Tasarım - Kartvizit - Broşür -
Dergi - Gazete - Ajans - Büyük Ajans -
www.buyukajans.com

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner83