banner84

banner93
06 Temmuz 2020 Pazartesi

Komandolar Teröristleri Torbaya Koydu
banner31

Amasyalı İşadamı CESUR'a Amasya Medyası'ndan Ziyaret

İstanbul'da ticari alanda faaliyet gösteren MEGASAN Elektronik Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda yatırımcı ve hayırsever işadamı Hasan Ali CESUR'u Amasya medyası adına Amasya Kent Gazetesi imtiyaz sahibi Necati GÖKTEKİN ve Amasyanın Sesi internet sitesi aynı zamanda Haber Popüler editörü radyocu Müslüm SÖYLER ziyarette bulundular.

18 Nisan 2019 Perşembe 18:05
Amasyalı İşadamı CESUR'a Amasya Medyası'ndan Ziyaret
banner54
 Amasyalı iş ve gönül adamı CESUR un PERPA'da bulunan ofisinde gerçekleşen ziyarette yerel seçimler ve Amasya'ya yapılan ve yapılması gereken yatırımlardan bahsedildi. 
Ticari alanda yoğun iflasların yaşandığı bir dönemde ayakta kalmanın ve nasıl bir yol izlenmesi gerektiği konusunda bilgiler veren Cesur, ticaret zeka ve gücün yanında cesaret gerektiren bir çalışma alanıdır. Herkes okyabilir, doktor hakim olabilir ama herkes ticaret yapamaz. Her şeye rağmen yapmaya kalkanların durumları ortada. Ticaret sanat gibidir, sanatı önce özümsemek içinde yaşamak gerekir, ticarette buna benzer. Ticaretin olmazsa olmazları vardır. Her para kazanılan iş ticaret değildir.
Amasya'da yapmış olduğu ticari çalışmalar hakkında da konuşulan sohbette, inşaallah Amasya hem ticarette hem de turizm de hak ettiği yere gelir dedi. Samimi çalışma ve doğru adım atmanın her daim kazanç kapılarını çoğalttığını vurgulayan CESUR, biz bugüne kadar yapmış olduğumuz tüm ticari çalışmalarda bu çizgide kaldık. Bu nedenle ana ve ona bağlı yan şirketlerimizde her daim başarılı olduk dedi.
Amasya'da ticari alanda verdiği hizmeti siyasi alana taşıyamamasındaki durumları irdelediğimizde, bu konularda bana imkan verilir bende gerekeni yaparım. Şu an o imkan verilmediğinden bu konuda konuşmak bana göre anlamsız olur dedi.
Mütevazi ve konukseverliği ile her daim ziyaretçileri tarafından da takdir edilen CESUR, ikramlarından da asla vazgeçmiyor. Sohbeti ve evsahipliği ile her daim gönülleri fetheden bir Amasyalı olaak Amsya basınının yine gönlüne girdi...


Untitled 1 Büyükçekmece Tabela Neon
Büyükçekmece Tabelacı- Büyükçekmece Neoncu-
Tabela Neon - Büyükçekmece - Reklam -

Anahtar Kelimeler: AmasyaMegasanMinersa

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner83