banner84

banner92
25 Ağustos 2019 Pazar

Anadolu Kültürü Hayranı Bir Sanatçı Zeynep Asya
banner31

Nihat Genç'ten Kılıçdaroğlu'na ağır hakaret! Utanmaz cibilliyetsiz...

CHP'nin seçim beyannamesini okuyan Nihat Genç; Kemal Kılıçdaroğlu'nun ihanet içerisine girdiğini yazdı. Genç Kılıçdaroğlu'na "Utanmaz adam o bildiriyi PKK yazsa, bu kadarını yazabilirdi! Kansız ruhsuz cibilliyetsiz adam'' sözleriyle tepki gösterdi.

28 Mayıs 2018 Pazartesi 11:46
Nihat Genç'ten Kılıçdaroğlu'na ağır hakaret! Utanmaz cibilliyetsiz...
banner54
 24 Haziran'da yapılacak seçimlere hazırlanan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin seçim beyannamesini açıkladı.CHP Lideri tarafından açıklanan beyanname, tartışmaları da beraberinde getirdi.

Kılıçdaroğlu'na en sert tepki ise gazeteci Nihat Genç'ten geldi.

Oda TV yazarı Genç, "CHP açılımlara doymuyor" başlıklı yazısında Kemal Kılıçdaroğlu'nu yerden yere vurdu.

CHP Lideri'nin ihanet içerisinde olduğunu belirten Genç, Kılıçdaroğlu'nun CHP'nin başına gelen en büyük bela olduğunu yazdı.

PKK YAZSA, BU KADARINI YAZABİLİRDİ: CHP'nin HDP ile etnik pazarlık içerisinde olduğuna dikkat çeken Nihat Genç, yazısında şu ifadelere yer verdi: "Utanmaz adam o bildiriyi PKK yazsa, bu kadarını yazabilirdi! Kansız ruhsuz cibilliyetsiz adam!

SEZGİN'İN KÖPEĞİ OLMUŞSUNUZ: Metnini tane tane okuduk, başımızdan aşağı kaynar sular döküldü, bu satırlarda bin kez cevap verildi, yeniden oturup ayrıntısıyla tek tek boş yere şuydu da efendim buydu da, Sezgin Tanrıkulu'nun köpeği olmuşsunuz, ne söylemişse tek tek yazmışsınız.

ETNİK PAZARLIKLA KURULACAK MEMLEKETİN: Demek HDP'yle etnik pazarlık yapıp Tayyib'i devireceksiniz ha, etnik pazarlıkla kurtulacak memleketin ..ına koyum.

SENİ DE PARTİNİN DE PAZARLIĞININ DA: Demek yeniden süreci bu sefer CHP başlatıyor, demek hendekler isyanlar PKK bombalar yine siyasetin kanlı pazarlığında.

Seni de partinin de pazarlığının da...

HDP'nin "yüzde on"u olmadan nasıl olacakmış?

Ananın... olacak.

Ajanlar CHP'yi ele geçirmiş, bir de kemalistmişler, bir de Atatürkçüymüşler, bir de kuvayı milliyeden gelen CHP'liymişler, bir de Cumhuriyet'i kuran partiymişler.

Ha de lan."

Untitled 1 Büyükçekmece Tabela Neon
Büyükçekmece Tabelacı- Büyükçekmece Neoncu-
Tabela Neon - Büyükçekmece - Reklam -

Anahtar Kelimeler: KılıçdaroğluNihatgenç

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner83