banner84

22 Temmuz 2019 Pazartesi

Davutoğlu'nun sözlerine MHP'den sert tepki

Japon Deprem Uzmanı 91.8 İstanbul'un Sesi'nde

Japon Deprem Uzmanı Yüksek Mimar Yoshinori Moriwaki'nin kendine has yorumuyla Türkçe olarak 91.8 İstanbul'un Sesi radyosu Müslüm SÖYLER'le Başka Açıdan programında, topraklarının %97' si deprem kuşağında yer alan ülkemizde deprem gerçeğine dikkat çekecek. Gerçek bir Türk ve Atatürk sevdalısı olan Moriwaki Türk ve Japon kardeşliği ve kültürel benzerliklerden de bahsedecek

18 Aralık 2018 Salı 13:34
Japon Deprem Uzmanı 91.8 İstanbul'un Sesi'nde
91.8 İstanbul'un Sesi Radyosu'nda Sosyal Sorumluluk adına Sigortacınız Tuğra Sigorta Sponsorluğu'nda yayınlarına devam eden Müslüm SÖYLER'le Başka Açıdan bu hafta çok özel bir konu ve konukla dinleyenlerine seslenecek.  22 Aralık Cumartesi Günü 15:00 - 18:00 saatleri arasında 91.8 İstanbul'un Sesi Radyosu'nda  "Ülkemizde ve Dünyada Deprem Gerçeği; Teknik Uyarılar ve Önlemler" konulu bir bilgilendirme programı düzenlenecek. Japon Deprem Uzmanı Yüksek Mimar Yoshinori Moriwaki'nin kendine has yorumuyla yayında olacak.  Yapacağı bilgilendirmeler, topraklarının %97' si deprem kuşağında yer alan ülkemizde deprem gerçeğine dikkat çekmek ve bu konuda kamuoyu duyarlılığını artırmak için deprem öncesi alınacak tedbirler dinleyenlerle paylaşacak.
Programa dinleyenler mesaj ve canlı telefon bağlantıları ile katılabileceekler.
Program 91.8 İstanbul frekansı ile internetten  www.istanbulunsesi.com.tr  adresinden takip edilebilir.
Mesajlar sosyal medya hesaplarından da değerlendireilecektir.
Canlı Yayın Telefonu (0212 ) 487 61 53 

Yoshinori Moriwaki kimdir?
Yüksek Mimar Yoshinori Moriwaki Malezya' daki Petronas İkiz Kulelerinin ve Japonya' da bulunan dünyanın en uzun asma köprüsü AKASHI' nin inşaatını yapan Hazama Ando Corporation firmasının İstanbul Şubesi Genel Müdürü ve Japonya Yurtdışı İnşaat Şirketleri Derneği Türkiye Şubesi Genel Sekreteridir. Japonya' nın deprem bölgesi olan SENDAI' de 13 yıl uzman olarak görev yapmış olan Moriwaki, 25 yıldır Türkiye' de yaşamaktadır. Japonya Yurtdışı İnşaat Şirketleri Derneği adına  Marmaray  ve İzmit Körfezi Geçiş Köprüsü projelerindeki denetim görevlerinin yanı sıra; 1990 yılında Swiss Otel Projesi YKK Fermuar Fabrikası, Çerkezköy- Honda Otomobil Fabrikası, Şekerpınar- Toyota Fabrikası, Adapazarı- Toyotasa Acil Yardım Hastanesi gibi bilinen projelerde imzası bulunmaktadır. Japon Otomotiv sektörünün Türkiye' de yapmış olduğu yatırımların hemen hemen hepsinde görev almıştır. Moriwaki fanatik bir Türk ve ATATÜRK hayranı olarak biliniyor.


Türkiye' nin pek çok ilinde bir çok eğitim kurumu ve sivil toplum kuruluşlarının organizasyonlarında bilgilendirme semineri vermiş, kendini mesleğine adamış bir Türk-Japondur. 


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner83

banner66

banner67