banner84

22 Temmuz 2019 Pazartesi

Davutoğlu'nun sözlerine MHP'den sert tepki

HER PROJENİN BİR HİKAYESİ VAR

Sarıyer Belediye Başkan Vekili Hüseyin COŞKUN 91.8 İstanbul'un Sesi Radyosu'nda Sigortacınız Tuğra Sigorta'nın katkılarıyla hazırlanan Müslüm SÖYLER'le Başka Açıdan programına katıldı.

31 Aralık 2018 Pazartesi 13:24
HER PROJENİN BİR HİKAYESİ VAR
 Keyifli ve bir o kadar da akıcı geçen programda farklı hikayelerin neticesi çok önemli projelerin hayata geçtiği anlatıldı. Program dinleyenler tarafından ilgiyle ve dikkatlice takip edildi. Program konuğu Sarıyer Belediye Başkan Vekili Hüseyin COŞKUN bazı hikayeleri anlatırken duygulu anlar yaşadı. Gözleri dolan Coşkun insanlarımız ne olur olsun, partili kulvarına konulup ayrıştırılmasın diye konuştu.Programı Sultangazi'den  dinleyen bir vatandaşımızın yaşlı bir amcaya akülü araç temini için destek olur musunuz ? sorusuna Coşkun, elbette diyerek bu ihtiyaç sorusuna olumlu yanıt vererek dinleyenlerinde olumlu mesajlarına vesile oldu.
Toplumun kentleşme adı altında toplumsuzlaştırılmaması gerektiğinin altını çizen Coşkun, bir halka misali bir araya gelip güç birliğine varmamız gerekir diye konuştu. İlk kentleşme ve şehirciliğin Hz. Muhammed (S.A.V) 'in zamanında Mekke'nin ve Kabe'nin inşaasıyla ortaya çıktığını hatırlattı. Böylesi zengin bir kültür geçmişine sahip dinin mensupları olarak, bu dinin gereklerini yerine getirmemiz gerekir dedi. 
Sarıyer'in 30 sene önceki güzelliklerini anlatırkan ''o zamanıa geri dönsek günümüzden 15 yıl ileriye gitmiş oluruz'' diyerek, toplumsal ilerlemenin insan öznesi unutulursa ne kadar ilerlersek ilerleyelim hep geride kalırız diye konuştu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner83

banner66

banner67