banner84

22 Temmuz 2019 Pazartesi

Ceren Öğretmenin Katilinin Ceza Talebi

Elon Musk Anıtkabir pozuyla TT oldu! Yazdığına bakın

TÜRKİYE'ye gelen Tesla'nın kurucusu Elon Musk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştükten sonra Anıtkabir'i de ziyaret etti. Elon Musk'un dünyadan milyonlarca takipçisi olan instagram hesabından paylaştığı Anıtkabir pozunda bakın ne yazıyordu?

09 Kasım 2017 Perşembe 09:51
Elon Musk Anıtkabir pozuyla TT oldu! Yazdığına bakın
 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşen dünyaca ünlü iş adamı, elektrikli otomobil pazarının öncü ismi Tesla Motor’un CEO’su Elon Musk, Anıtkabir'i ziyaret etti.

Bugün tüm gözler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve dünyaca ünlü iş adamı, elektrikli otomobil pazarının öncü ismi Tesla Motor’un CEO’su Elon Musk görüşmesindeydi. Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı ve Sözcüsü İbrahim Kalın, görüşmede Türksat 5A ve 5B uydularının uzaya fırlatılmasının yanı sıra elektrikli otomobil meselesi, sürdürülebilir enerji, Tesla ve SpaceX firmalarıyla Türkiye'deki firmaların yapabileceği ortak çalışmalar hakkında görüş alışverişi yapıldığını söyledi.

ELON MUSK ANITKABİR'İ ZİYARET ETTİ

Elon Musk, görüşmenin ardından Anıtkabir'i ziyaret etti. Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşan Musk, "Atatürk Anıtkabir" yorumunu paylaştı. Fotoğraf, 30 dakika gibi bir sürede 100 binden fazla beğeni aldı.

ÇİÇEKLERİ BEN GÖTÜRDÜM
Elon Musk Anıtkabir'den ikinci bir paylaşım daha yaptı. Bu paylaşımda Atatürk'ün mezarına konulmuş çiçek dikkat çekiyor.


Elon Musk bu mesajına da 'çiçekleri ben yerleştirdim' dedikten sonra Atatürk için "Üç kırık kaburga ve delik bir akciğerle yine de savaştı'yazdı.

Anahtar Kelimeler: Elon MuskAtatürkAnıtkabir

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner83

banner66

banner67