banner84

banner93
15 Ağustos 2020 Cumartesi

Nerde Kaldın Amasyalı’m Dedi Gönüllere Girdi
banner31

23 Nisan Çocuk Festivali’ni Tüm Renkleriyle Kutladı

Benetton; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, bu sene üçüncüsünü düzenlediği, gelenekselleşen 23 Nisan Çocuk Festivali ile yine Yapı Kredi bomontiada’da eğlenceli etkinliklerle yüzlerce çocuk ile kutladı. 23 Nisan kutlamalarını aileleriyle birlikte Yapı Kredi bomontiada’da geçiren minikler; müzik, dans, resim ve oyun atölyelerinde hem öğrendi hem de eğlendi!

26 Nisan 2019 Cuma 15:13
23 Nisan Çocuk Festivali’ni Tüm Renkleriyle Kutladı
banner54
 

Çocukların renkli markası Benetton, 23 Nisan Çocuk Festivali özelinde UNICEF ile işbirliği yaparak ‘Hayat Veren Hediyeler’den satın alıp en zor durumdaki çocukları da unutmayarak onlara hediyelerini ulaştırdılar.

23 Nisan Çocuk Festivali’nde UNICEF ile bir araya gelen United Colors of Benetton; “Çocuklar gülünce dünya renklenir.” dedi ve 23 Nisan etkinliğine katılan tüm misafirleri adına UNICEF’e bağışta bulundu. Katılımcılar adına bağışlanan “Hayat Veren Hediyeler” ile zor durumdaki binlerce çocuğun eğitim, sağlık, yaşam için gerekli en temel ihtiyaçları karşılandı.

Eğitici ve öğretici atölyelerin yanı sıra Yapı Kredi bomontiada avlusunda Benetton’un #renginikeşfet alanında, Her Yerde Oyun ekibi çocuklar ve aileler için rengârenk atölyeler, eğlenceli oyunlar hazırladı.

Bu eğlenceli günü hatırladıkça gülümsemek için tasarlanan fotoğraf alanı da gün boyunca çocukları ve ailelerini bekliyordu. Dolu dolu ve keyifli bir festivalin daha gerçekleştiği 23 Nisan festivali ile United Colors of Benetton sadece çocuk modasına yön vermediğini, aynı zamanda onların hayal gücünü ve yaratıcıklarını güçlendirmeyi hedeflediğini bir kez daha vurguladı.

Untitled 1

Tabale - Neon -Matbaa - Web Tasarım -
Grafik Tasarım - Kartvizit - Broşür -
Dergi - Gazete - Ajans - Büyük Ajans -
www.buyukajans.com

Anahtar Kelimeler: 23nisanBenettonBayram

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner83