banner84

banner92
15 Ağustos 2020 Cumartesi

Nerde Kaldın Amasyalı’m Dedi Gönüllere Girdi
banner31

Riot Games Espor Sahnesi’nde profesyonel oyuncular Alienware kullanıyor

League of Legends oyununun yapımcısı Riot Games ile Dell, Espor Sahnesi’nde profesyonel oyuncuların Alienware ürünlerini deneyimlemesini sağlayarak oyun heyecanını zirveye taşıyor.

04 Şubat 2019 Pazartesi 14:23
Riot Games Espor Sahnesi’nde profesyonel oyuncular Alienware kullanıyor
banner54
 İstanbul, 4 Şubat 2019 – Dünyanın en popüler oyunlarından biri olan League of Legends’ın yapımcısı Riot Games ile iş birliğine giden Dell, Türkiye’de açılışı yapılan Espor Sahnesi’nde tüm oyun bilgisayarlarının Alienware olmasını sağladı.

Milyarlarca dolarlık e-spor endüstrisine her zaman inovasyonla öncülük eden Alienware, dünyanın en büyük e-spor oyununun sahibi olan Riot Games ile uzun süreli yeni bir ortaklığa imza attı. Bu yeni ortaklık, oyun tutkunlarının e-spor oyuncularına dönüşmelerine ve profesyonellerin daha yüksek bir seviyede rekabet etmelerine yardımcı olması için hayata geçirildi.

Yapılan anlaşma çerçevesinde Türkiye’de Riot Games Espor Sahnesi’nde düzenlenecek LoL turnuvalarında, dünya çapında ortaklıklarda olduğu gibi Alienware Aurora R6 bilgisayarlar ve AW2518H monitörler kullanılıyor.

Ayrıca Alienware, Kuzey Amerika Ligi Şampiyonluk Serisi (NA LCS), League of Legends Avrupa Şampiyonası (LEC) ve her yıl düzenlenen üç küresel turnuvada (Dünya Şampiyonası, Sezon Ortası Davetli Turnuvası ve Yıldızlar Turnuvası) League of Legends Esports'un tek bilgisayar donanım ortağı olmaya devam ediyor.

Buna ek olarak, Alienware NA LCS ve LEC'nin normal sezon bölümlerinde yaşanan üst düzey rekabet için yıl boyunca beş kıtada düzenlenen ligin en prestijli uluslararası e-spor turnuvalarına gönderilen yüzlerce bilgisayarlık filoyu temin edecek ve yönetecek.

Performans ve güvenilirlik standartlarını daha da arttıran League of Legends Esports filosundaki her Alienware bilgisayar kurulumu, profesyonel LoL Esports oyuncularının olabilecek en yüksek seviyede rekabet etmelerini sağlayan teknolojinin test edilmesi için Dell Diagnostic Support ile birlikte çalışacak.

Ek kaynaklar
Dell Hakkında
Özelleştirilmiş ortamlar, monitörler, uç nokta güvenlik çözümleri ve hizmetleri için ödüllü masaüstü, dizüstü bilgisayarlar, 2'si 1 arada ve ince istemciler, güçlü iş istasyonları ve dayanıklı cihazlara sahip Dell, günümüz iş gücüne herhangi bir yerden herhangi bir zamanda güvenli bir şekilde bağlanmaları, üretmeleri ve iş birliğinde bulunmaları için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlıyor. Dell Technologies'in parçası olan Dell, 180 ülkede tüketicilerden farklı ölçeklerdeki kuruluşlara kadar geniş bir müşteri yelpazesine hizmet vermektedir.

Telif Hakkı © 2018 Dell Inc. veya bağlı kuruluşları. Tüm Hakları Saklıdır. Dell Technologies, Dell, EMC, Dell EMC ve diğer ticari markalar, Dell Inc.'in veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır. Diğer ticari markalar, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.

Untitled 1

Tabale - Neon -Matbaa - Web Tasarım -
Grafik Tasarım - Kartvizit - Broşür -
Dergi - Gazete - Ajans - Büyük Ajans -
www.buyukajans.com

Anahtar Kelimeler: Oyun

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner40