banner84

banner85

27 Mayıs 2019 Pazartesi

Organizatör Kadir Balık'tan Engelliler Yararına Dev Konser

Sınırdan şok fotoğraflar! ABD 3 bin 500 teröristi...

ABD'nin her türlü desteği verdiği terör örgütü YPG, Kamışlı'da 3 bin 500 teröristi eğitti. Mezuniyet törenini sosyal medyadan paylaşılırken, Washington yönetiminin olay görüntülere nasıl yanıt vereceği merakla bekleniyor.

02 Mart 2018 Cuma 14:41
Sınırdan şok fotoğraflar! ABD 3 bin 500 teröristi...
 ABD'nin her türlü desteği verdiği terör örgütü YPG, Kamışlı'da 3 bin 500 teröristi eğitti. Mezuniyet törenini sosyal medyadan paylaşılırken, Washington yönetiminin olay görüntülere nasıl yanıt vereceği merakla bekleniyor. Türkiye ve ABD'yi karşı karşıya getiren Suriye'nin kuzeyindeki terör örgütü YPG, Afrin'de yaşadığı hezimet üzerine yeni militanları eğitiyor.
Mardin Nusaybin'in hemen karşısında yer alan Kamışlı'da'daki sözde mezuniyet töreninde, 3 bin 500 YPG'li terörist vardı. Sosyal medyadan paylaşılan görüntülerde yan yana dizilmiş teröristlere bir kadın terör elebaşı konuşma yapıyor. YPG ile işbirliği yapan ABD, daha önce eğitim verilen teröristlerin mezuniyet törenlerine askeri temsilci göndermişti.
Terör örgütüne 5 bin TIR'dan fazla silah gönderen Washington yönetimi, sınır birlikleri kurulacağını açıklayınca Ankara'nın çok sert tepkisiyle karşılaşmıştı. YPG, Türk ordusu karşısında Afrin'de sürekli mevzi yitiriyor ve yaklaşık 2 bin 300 militanını kaybetti.
Sınırdan şok fotoğraflar! ABD 3 bin 500 teröristi...

Anahtar Kelimeler: AbdAfrinTskAskerMehmetçik

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner83

banner66

banner67