banner84

banner92
09 Nisan 2020 Perşembe

Koronavirüs Vaka Sayısı 501' e Ulaştı
banner31

Selahattin ARPACI Hayatını Kaybetti

Taş medreseli ülkücülerin sembol isimlerinden Selahattin Arpacı hayatını kaybetti. Arpacı, geçirdiği rahatsızlık sonrası by-pass ameliyatı olmuştu. Kaynak Yeniçağ: Selahattin Arpacı hayatını kaybetti!

29 Ocak 2020 Çarşamba 09:16
 Selahattin ARPACI Hayatını Kaybetti
banner54
 12 Eylül öncesinden başlayarak uzun yıllar cezaevinde kalan ve taş medreseli ülkücülerin simge isimlerinden olan Avukat Selahattin Arpacı hayatını kaybetti. Arpacı, 3 Ocak tarihinde by-pass ameliyatı olmuştu.

Arpacı, 2 Ocak günü yaptığı sosyal medya paylaşımında, "Dostlar!.. Şu Adana’da yüreğir Başkent Hastanesindeyim. Yarın By-pass ameliyatı olacağım Allah (C.C.) izin verirse. Haklınızı helal edin. Benden yana helal olsun. Dualarınızı beklerim. Allah’a (C.C.) emanet olun" dedi. Arpacı, 7 Ocak tarihindeki paylaşımında ise "By-pass’tan çıktım ilgilenen tüm dostlara selam ve sevgiler. Şimdi servisteyim. Biraz daha dua" ifadelerini kullanmıştı.
Geçen süreçte rahatsızlığını yenemeyen Selahattin Arpacı, bu akşam Hakk'a yürüdü. Kültür ve bilgi donanımıyla ülkücü camianın seçkin isimlerinden olan Arpacı'nın yayımlanmış kitapları da bulunuyor. Son yıllarda okçulukla uğraşan Arpacı, 1978 yılında, Ankara Ulucanlar Cezaevi'nde ülkücülere imamlık yaparken çekilen fotoğrafla da hafızalarda yer etti. Selahattin Arpacı, başkanlık sistemi referandumu öncesinde, "Evet dersek, kendi elimizle bir diktatör seçecek ve geri dönüşü olmayacak bir yola gireceğiz" diyerek, ülkücüleri tercihlerini yaparken dikkatli olmaya davet etmişti.

Untitled 1

Tabale - Neon -Matbaa - Web Tasarım -
Grafik Tasarım - Kartvizit - Broşür -
Dergi - Gazete - Ajans - Büyük Ajans -
www.buyukajans.com

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner83