banner84

banner92
22 Ocak 2021 Cuma

Yeni ABD Başkanı Joe Biden yemin ederek görevine başladı
banner31

Meteoroloji'den kar ve fırtına uyarısı çok fena geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü kar ve fırtına uyarısı yaptı. Son hava durumu raporlarına göre Orta ve Doğu Akdeniz, Marmara Bölgesi, Kuzey Ege ile Hatay kıyılarında kuvvetli fırtına görüyecek. Öte yandan Bolu, Bursa ve Bilecik'in yüksek kesimlerinde de kar yağışı bekleniyor.

14 Şubat 2019 Perşembe 09:34
Meteoroloji'den kar ve fırtına uyarısı çok fena geliyor
banner54
 Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre, Orta ve Doğu Akdeniz açıkları ile Hatay kıyılarında rüzgarın akşam saatlerinden sonra kuvvetini artırarak, perşembe gece saatlerine kadar doğu ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli fırtına şeklinde eseceği tahmin ediliyor.

Fırtına nedeniyle meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı, başta denizciler olmak üzere ilgililerin ve vatandaşların dikkatli olmaları gerekiyor.

MARMARA'DA FIRTINA UYARISI
Marmara Bölgesi ile Kuzey Ege çevrelerinde fırtına bekleniyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre, söz konusu bölgelerde rüzgarın bugün akşam saatlerinden itibaren kuvvetini artıracağı öngörülüyor.

Rüzgarın önce güney ve güneybatı, yarın öğle saatlerinden sonra ise kuzey ve kuzeydoğu yönlerinden eseceği bildirilirken, perşembe akşam saatlerine kadar kuvvetli ve yer yer fırtına görüleceği tahmin ediliyor.

Çanakkale ile Balıkesir'in batı kıyıları ve İzmir'in kuzeyinde de rüzgarın zaman zaman kuvvetli fırtına şeklinde olması bekleniyor.

Kuvvetli rüzgar ve fırtınanın sebep olacağı çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi, soba ve doğal gaz kaynaklı zehirlenmeler ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı yetkililer ile vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekiyor.

3 İL İÇİN KAR UYARISI
Bolu, Bursa ve Bilecik'in yüksek kesimlerinde kar yağışı bekleniyor.
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre, perşembe günü başta Bolu Dağı geçişi olmak üzere Bolu'nun yüksekleri, Bursa'nın güney ve doğusunun yüksekleri ile Bilecik'in yüksek kesimlerinde görülecek kar yağışlarının, yer yer 5-15 santimetre kar örtüsü bırakacağı tahmin ediliyor.

Bolu, Bursa ve Bilecik'te görülecek kar yağışı nedeniyle vatandaşların buzlanma, don olayı ve ulaşımda aksama gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları gerekiyor.

ANKARA 5 GÜNLÜK TAHMİN


İSTANBUL 5 GÜNLÜK TAHMİN

İZMİR 5 GÜNLÜK TAHMİN


TÜRKİYE GENELİ HAVA DURUMU PERŞEMBE

TÜRKİYE GENELİ HAVA DURUMU CUMA

TÜRKİYE GENELİ HAVA DURUMU CUMARTESİ

TÜRKİYE GENELİ HAVA DURUMU PAZAR

TÜRKİYE GENELİ HAVA DURUMU PAZARTESİ

Untitled 1 Büyükçekmece Tabela Neon
Büyükçekmece Tabelacı- Büyükçekmece Neoncu-
Tabela Neon - Büyükçekmece - Reklam -

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner40