banner84

banner93
17 Ocak 2020 Cuma

Barbi Sunucu Özlem Ören'e Bir Ödül Daha
banner31

Erdoğan seçim tarihini açıkladı!

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde MHP Lideri Bahçeli ile görüşen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, erken seçim kararı aldıklarını ve seçimlerin 24 Haziran 2018'de yapılacağını açıkladı.

18 Nisan 2018 Çarşamba 16:05
Erdoğan seçim tarihini açıkladı!
banner54
 MHP Lideri Bahçeli ile görüştükten sonra basın toplantısı düzewnleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, erken seçim kararı aldıklarını ve seçimlerin 24 Haziran 2018'de yapılacağını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları şöyle;

Değerli basın mensupları bugün, MHP genel Başkanı Devlet Bahçeliile oldukça verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Bahçeli ile çeşitli defalar bir araya gelerek iç ve dış gelişmeler üzerinde görüş alış verişinde bulunmuştuk. Bugün de oldukça geniş yelpazede istişare ettik. Bahçeli'nin dün ifade ettiği Milletvekili ve cumhurbaşkanlığı seçimi tekliini de değerlendirme fırsatı bulduk. 15 Temmuz darbe girişiminin başarısızlığa uğratılması siyasette bir tarihtir. Milletimizin kahramanlığı unutulmayacaktır. 29 gece tutulan nöbetler sembol olmuştur. Yenikapı'da yaptığımız milyonlarca vatandalın katıldığı mitingte verdiği mesajı çok net ortaya koymuştur. Nitekim 16 Nisan'da önümüzü açması ortaya çıkmıştır. Bahçeli'nin ön açması ile yönetim değişikliğini hayata geçirme fırsatı bulduk. Türkiye hala 16 Nisan'dan sonra eski diye ifade ettiğimiz sistemle yönetilmektedir. Cumhurbaşkanı ile hükümetin uyumu sayesinde sorun yaşanmıyor gibi görünse de eski sistemin hastalıkları ortaya çıkıyor. 2019 Kasım seçimlerine kadar dişimizi sıkmaktan yana olmaktaydı. Suriye ve Irak merkezli yaşanan tarihi önemdeki hadiseler. Türkiye'nin belirsizlikleri bir an önce aşması gerkemektedir. Yeni yönetim sistemine geiş giderek aciliyet göstermektedir. Bahçeli'nin çağrısınuı yetkili kurullarla görüştük. Ülkemizin karşı karşıya bulunduğıu sorunlar nedeniyle olumlu yaklaştık. 

Seçim konusunu ülkemizin gündeminde bir an önce çıkarmak şarttır. Seçi,mlerin 24 Haziran 2018''de yapılmasına karar verdik. Milletimize hayırlı olsun diyoruz.

Untitled 1

Avcılar Tabela Neon
Avcılar Tabelacı- Avcılar Neoncu
Tabela - Neon - Avcılar - Reklam

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner40