banner84

banner92
18 Şubat 2020 Salı

Ortadoğu gazetesi yayın hayatına veda etti!
banner31

Ankara'da neler oluyor? Komutanların biri gitti diğeri geldi

Başbakan Binali Yıldırım bugün önce Kara Kuvvetleri Komutanı sonra da Hava Kuvvetleri Komutanı ile görüştü.

20 Eylül 2017 Çarşamba 15:13
Ankara'da neler oluyor? Komutanların biri gitti diğeri geldi
banner54
 BAŞBAKAN Yıldırım'ın bugünkü programındaki detay dikkatlerden kaçmadı. Kuvvet komutanlarının Çankaya Köşkü'ne ayrı ayrı saatlerde gelerek Yıldırım'la görüşmesi dikkatlerden kaçmadı. Başbakan önce Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler'i kabul etti. Bu görüşme bittikten sonra ise Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz Çankaya Çöşkü'ndeydi.

Başbakan Yıldırım'ın bugünkü programı şu şekilde açıklandı:

Başbakanlık Basın Müşavirliği'nden yapılan yazılı açıklamaya göre Yıldırım, bugün, Kara Kuvvetleri̇ Komutanı Orgeneral Yaşar Güler, Deni̇z Kuvvetleri̇ Komutanı Koramiral Adnan Özbal, Hava Kuvvetleri̇ Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Ari̇f Çeti̇n'i̇ Çankaya Köşkü'nde ayrı ayrı kabul edecek.

KÖŞKTE ASKERİ TRAFİK
Yapılan açıklamanın ardından gözler Köşk'e çevrildi. Önce Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler geldi.ürt yönetiminin 25 Eylül'deki referandum için ısrarlı olması ve TSK'nın tam da bu dönemde Irak sınırında tatbikat başlatması dikkate alındığında bu başbakanın bu yoğun trafiği neler oluyor sorusunu gündeme getirdi.

Basına kapalı gerçekleştirilen görüşme 45 dakika sürdü. Sonra Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz Köşk'teydi. Bu görüşme de yaklaşık 50 dakika sürdü.

Yıldırım, gün boyunca Deniz Kuvvetleri Komutanı Koramiral Özbal, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Küçükakyüz ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Çetin'i kabul edecek.

TSK'nın komuta kademesinin neden tek tek Başbakan'la görüştüğü merak konusuyken yoğun görüşme trafiği hakkında resmi bir açıklama da yapılmadı.

Untitled 1 Büyükçekmece Tabela Neon
Büyükçekmece Tabelacı- Büyükçekmece Neoncu-
Tabela Neon - Büyükçekmece - Reklam -

Anahtar Kelimeler: AnkaraKomutanlarGenelkurmay

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner40