banner84

banner93
18 Nisan 2021 Pazar

Alparslan Türkeş'in oğlu Kutalmış Türkeş Babasının Mezarına Alınmadı
banner31

TBMM KİT KOMİSYONUNDA, ŞEKER FABRİKALARI POLEMİĞİ:

CHP Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, TBMM KİT Komisyonunda, Türkiye Şeker Fabrikaları yönetiminin, fabrikaları çok güzel özelleştirdiğini ifade ederek, “Mevcut Genel Müdür ve yönetim kurulunun görevi bir an önce Türkiye Şeker Fabrikaları’nı satıp özelleştirmek. Gayet liyakatli bir yönetim var” dedi.

02 Nisan 2021 Cuma 21:41
TBMM KİT KOMİSYONUNDA, ŞEKER FABRİKALARI POLEMİĞİ:
banner54
 CHP’Lİ TUNCER, “GÖREVLERİ BİR AN ÖNCE SATIP ÖZELLEŞTİRMEK. GAYET LİYAKATLİ BİR YÖNETİM VAR”
CHP Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, TBMM KİT Komisyonunda, Türkiye Şeker Fabrikaları yönetiminin, fabrikaları çok güzel özelleştirdiğini ifade ederek, “Mevcut Genel Müdür ve yönetim kurulunun görevi bir an önce Türkiye Şeker Fabrikaları’nı satıp özelleştirmek. Gayet liyakatli bir yönetim var” dedi.
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Komisyonunda, Türkiye Şeker Fabrikaları tartışması yaşandı. Komisyonda konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Türkiye Şeker Fabrikası’nın Genel Müdürü ve yönetim kurulu için “Liyakatsizler” ifadelerini kullandı. Konuyla ilgili komisyonda söz alan CHP Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer de farklı bir yaklaşımla, şeker fabrikalarının yönetim kurulu ve Genel Müdürü’nü eleştirdi.
“GÖREVLERİ TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI’NI SATIP ÖZELLEŞTİRMEK”
Genel Müdür ve yönetim kurulunun görevinin fabrikaları özelleştirmek olduğu için aslında liyakatli kişiler olduğuna ve görevlerini iyi yaptığına vurgu yapan Milletvekili Tuncer, “Sayın Zonguldak Milletvekilimiz Deniz Yavuzyılmaz, kurumun yöneticileriyle ilgili, ‘Liyakatsizler’ diye bir görüşte bulundu. Ben o görüşe katılmıyorum. Sayın Genel Müdür de yönetim kurulu üyeleri de gayet liyakatli. Çünkü, sayın Genel Müdür’ün de yönetim kurulunun da görevi Türkiye Şeker Fabrikaları Kurumu’nu yönetmek, Türkiye’deki şeker pancarı üretimini arttırmak, şeker üretimini arttırmak, şekeri Türkiye’de stratejik bir ürün olarak korumak değil. Mevcut Genel Müdür ve yönetim kurulunun görevi bir an önce Türkiye Şeker Fabrikaları’nı satıp özelleştirerek, kurumun elini aynı Milli Piyango’da olduğu gibi boşaltmak. Kurum özelleştirme idaresine bağlı bir kurum olduğu için ve amacı da Türkiye’deki şeker fabrikalarının, kuruma ait 25 fabrikanın 10’unu sattılar, geri kalan 15’ini de bir an önce satmak olduğu için, sevgili vekilim kusura bakmayın. Gayet liyakatli bir yönetim var” dedi.

Untitled 1

Tabale - Neon -Matbaa - Web Tasarım -
Grafik Tasarım - Kartvizit - Broşür -
Dergi - Gazete - Ajans - Büyük Ajans -
www.buyukajans.com

Anahtar Kelimeler: TbmmChpAmasya

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner83