banner84

banner92
13 Ağustos 2020 Perşembe

Altın fiyatlarında sert düşüş!
banner31

MHP'li SARI'dan BAHÇELİ'ye Destek Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Amasya Milletvekili adayı ve Turizm alanında İstanbul'da işletme sahibi olan Mehmet SARI son günlerde sosyal medyada ülkücüler hakkında konuşan ve Bahçeli'nin devlet politikasını eleştirenler karşısında suskun kalmayacağını ve liderinin yanında olacağını belirtti.

09 Ocak 2018 Salı 00:28
MHP'li SARI'dan BAHÇELİ'ye Destek Mesajı
banner54
 İş ve siyaset adamı Mehmet SARI sosyal medya hesabından verdiği mesajında;
Türk siyasetini son dönemlerde siyasi bir ego, şekilci ve tarafçı bir üslup ve yıkıcı bir muhalefet yönüne doğru çekmeye çalışanlar bu amaçlarını gerçekleştirme konusunda hayli zorlanmaya başladı. Bu minvalde Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Dr.Devlet BAHÇELİ beyi hedef alan mesnetsiz iddia ve suçlamalar biz Türk milliyetçilerini asla davasından bir adım geriye götüremeyecektir. Sayın Türkmen beyimiz, hem bizlerin hem de Türk dünyasının lideridir. Bizlerinde her daim yanında olmaktan onur duyduğumuz sayın Dr. Devlet bey dün olduğu gibi bugün ve yarında adı gibi devletinden yana yol almaya devam edecektir. Tıpkı 1453 İstanbul’un Fethi’nde Fatih Sultan Mehmet Han’ın devletçi çizgisini 15 Temmuz hain darbe girişiminde sesini yükselterek ve dik durarak  devleti idare eden hükümetin arkasında olduğunu açıklayarak göstermiş ve bugüne kadar da bu duruşundan asla taviz vermemiştir. Fatih Sultan Mehmet Han’dan sonra Mustafa Kemal Atatürk’ün de Kurtuluş Savaşı ve sonrasında ki o zor dönemlerde dik durup, ülkemizi sonuna kadar iç ve dış düşmanlara karşı savunması ardından Türkiye Cumhuriyeti’ni kurması  bu milletin var oluşunda en büyük etkendir. İşte sayın Bilge Lider Devlet bey’inde bu dik duruşu aynı devletçi anlayışın tezahürüdür.
Sayın Bahçeli konu memleket meselesi  olduğunda ne şahsi  nede siyasi hiçbir beklentisini söz konusu bile etmemiştir. Devlet ve milletin bekası için tüm çekişme ve siyasi unsurları devre dışı bırakmış, devlet adamlığına yakışan tavrı sergilemiştir. Dilde, fikirde ve işte birlik söylevini siyasi düşünce yapısına uyarlayıp asla ayrılık rüzgarlarından yana olmamıştır.
Her daim ülkücülerin tarih  önünde haklı çıktıklarını bildiğinden, teamüller gereği bu geleneğin devam etmesinden yana olduğunu geçmişten bugüne göstermiş olduğu siyasi çizgisiyle ispat etmiştir.
Ülkücü hareketin edep ve terbiyesi  sayın Devlet beyin yol haritası olmuştur. Lider,doktrin ve teşkilat anlayışı ile hareket eden bilge lider sayın Bahçeli, dik duruşu ve davaya sahiplenişi ile tarih önünde bir kez daha ülkücü hareketin haklı gururu olacaktır. Hürmetlerimle…

Untitled 1 Büyükçekmece Tabela Neon
Büyükçekmece Tabelacı- Büyükçekmece Neoncu-
Tabela Neon - Büyükçekmece - Reklam -

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner83