banner84

banner93
13 Ağustos 2020 Perşembe

Altın fiyatlarında sert düşüş!
banner31

MHP MYK Üyesi MEHMET SARI’YA ZİYARETÇİ AKINI

MHP MYK Üyesi MEHMET SARI’YA BÖLGENİN İLERİGELEN SİYASETÇİ VE EŞRAFLARINDAN ZİYARETÇİ AKINI

18 Nisan 2018 Çarşamba 11:50
MHP MYK Üyesi MEHMET SARI’YA ZİYARETÇİ AKINI
banner54


Son günlerde ülkemizin ve komşu ülkelerdeki sınır güvenliğinin tehdit unsurlarına karşı topyekün birlik ve beraberlik hareketinin merkezi konumundaki ülkücüler değerler basamağında bir bir hak ettiği yeri buluyor.
İşte bu müstesna yerlerden biri de MHP MYK Üyesi ve turizm işletmecisi Mehmet SARI ’ya ait Sultanahmet’de ki Meş’ale Çay BahçesiYıllardır gidenler bilir,  Osman Hamdi Bey’e ait Kaplumbağa Terbiyecisi tablosunun olduğu köşede Amasyalı birinin oturmadığı güne rastlayamazsınız. Orası öyle bir yer ki, bir çok hemşerimizin yıllar sonra karşılaştığı ve derin sohbetlere daldığı müstesna ve Amasyalılar için özel bir mekan. Gelen en üst bürokrasideki misafirden en alt kademeye kadar o mekanda oturanlar en güzel şekilde ağırlanmış ve sohbete dahil olmuştur. Bunu biz değil, orada bulunanlar anlatıyorlar.Hem yüzlerce kişiye istihdam imkanı sağlamış, hem memleketiyle bağını günden güne daha da sıkılaştırmış, ekonomik olarak verdiği desteğin yanına siyasi alanda da vermeye çalışmış ve çalışmaya devam eden SARI’ya MHP MYK Üyeliği sonrası akın akın ziyaretler gerçekleşiyor. 
Bu hafta yoğun bir ziyaretçi trafiğine takılan Mehmet SARI,  Tokat Erbaa İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis üyeleri, esnaf ve eşraflarından 63 kişiyi ağırladı. Bölge siyasetçilerinin (MHP, Ak Parti ve CHP) ziyaretlerinde bölgenin ekonomisi ve gündeme ilişkin memleket meseleleri konuşuldu.
Son olarak Amasya’nın tüm siyasi partilerine ait il genel meclis üyeleri başta İl Genel Başkanı Mustafa ÇITIR, İl Genel sekreteri Faruk Aykutlu, Özel idare sekreteri, daire müdürleri, daire amirleri, teknik personeller ile esnaf ve eşrafı katıldılar. Gündeme o an düşen MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ’nin erken seçim haberi sohbetin seyrini değiştirdi. Bir anda ülke de gündem seçime odaklanırken, siyasi çevrelerin ilk tepki ve düşünceleri de sosyal medya aracılığı ile halkın dilinde dilden dile dolaşmaya başladı.
Bu konuda daha gündem oturmadan bizlerde MHP MYK Üyesi Mehmet SARI’ ya erken seçim olayını sorduk. Sarı bu konuda gayet net ve rahat bir üslup ile büyüklerin kararları bizim için yol haritasıdır. Onlar bizlere haritayı ve güzergahı gösterir bizler o güzergahı en verimli şekilde kullanmaya gayret ederiz. Öncelikle bugün buraya tüm partilerimizin ve parti üyelerinin MHP MYK üyeliğim için hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunmaları beni son derece onurlandırmıştır. Bizler memleket meseleleri olduğu müddetçe siyasi kimliğimizi bir yana bırakır şartların gerektirdiği çizgide üzerimize düşen görevi sonuna kadar yerine getirmeye çalışırız. Sayın Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli bey de bu konuda üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmektedir. Teşkilatlarımız da her daim liderlerinin yanında olduklarını net bir dil ve fiiliyatla göstermektedirler. Şu an ülkemiz çok ince ve doğru kararlar verilmesi gereken bir siyasi konjonktürden geçmektedir. Bu nedenle ayrımcılığı bir kenara bırakıp bütünleştirici ve birleştirici bir yol izlenmesi gerekir. Bizler Yunus Emre’nin deyimiyle  ‘Yaratılanı severiz yaratandan ötürü’’, işte bu bağlamda birlik beraberliğe ihtiyaç duyulan bir zamanda böyle geniş kapsamlı ziyaret beni ziyadesiyle memnun etti.  Siyaset, seçim bizler için teferruattır, önemli olan birlik beraberlik yolunda yol almaktır.  Bakınız ülkemiz dört koldan kuşatma altına alınmış bunu idrak eden liderimiz her türlü kararlarını bir kenara bırakmış topyekün partisini ülke menfaatleri görevine tayin etmiştir. Unutmayalım ki terör sadece eli silahlı gruplar değildir, o gruplara siyasi, ekonomik ve lojistik destek veren herkestir. Bugün ülkemiz ne yazık ki, hem askeri, hem ekonomik, hem de ülkemizin her alanına sızmış hainlerle savaşmaktadır. Bu nedenle siyasi amblemler ve siyasi menfaatler asla bizlerin bu mücadelede azmini kırmamalıdır. Geçmişte yapılan siyasi atışmalar ve siyasi suçlamalar bu dönem sona erene kadar rafta bekletilmelidir. Çünkü milli irade ve milli hassasiyet bunu gerektirir, bu gerekliliği bu ana kadar en gerektiği şekilde sergileyen sayın liderimiz Dr. Devlet Bahçeli bey milletimizin gönlünde önemli yer edinmiştir.
Bölgenin deneyimli ve usta siyasetçisi Gönül Hayati ÖZKAN ile de uzun uzun bölge hakkındaki izlenim ve yapılanları istişare eden MHP MYK Üyesi Mehmet SARI, Gönül ağabey ile çok güzel anılarımız var. Onun memleket ve vatan sevgisinden zerre şüphem yok, geçmişi yad ederken o günleri yeniden yaşamış gibi oldum diye sözlerini noktaladı.
 

Untitled 1

Tabale - Neon -Matbaa - Web Tasarım -
Grafik Tasarım - Kartvizit - Broşür -
Dergi - Gazete - Ajans - Büyük Ajans -
www.buyukajans.com

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner83