banner84

banner92
23 Eylül 2020 Çarşamba

İstanbul'un Sesi'nde Sanat Konuşulur Sanatçı Ağırlanır
banner31

İSTANBUL BAŞKAN ADAYLARI İSTANBUL'UN SESİ'NDE

Yaklaşan yerel seçimler yine siyasetçilerin mikrofon başında dinleyenleriyle buluşmasına vesile olacak. İstanbul Başkan Adayları yine İstanbul'un Sesi Radyosu'nu tercih edecek.

07 Ocak 2019 Pazartesi 10:33
İSTANBUL BAŞKAN ADAYLARI İSTANBUL'UN SESİ'NDE
banner54
 91.8 İstanbul'un en çok dinlenen radyosu, İstanbul ve ilçeleri'nde Belediye Başkan adaylarını Ali Osman Kara farkıyla tanıtmaya başlıyor. 
91.8 frekansıyla Marmara Bölgesine yayın yapan, internet aracılığıyla ise tüm dünyaya İstanbul'un ve Türkiye'nin sesini en güzel şarkı ve türkülerle duyuran İstanbul'un Sesi Radyosu, yaaklaşan yerel seçimlerde İstanbul adaylarını da en iyi tanıtma fırsatını başkan adaylarının hizmetine sunuyor.
Yapmış olduğu yayınlarıyla hem bir radyocu hem de bir radyo sahibi olarak radyoculuğun hakkını veren Ali Osman Kara, siyaset ve sivil toplum kurumları ile alakalı bir çok ünlü ismi radyosunda konuk etti.
İstanbul'a hizmet veren tüm başkanları yayınlarına konuk alan Kara, halkımız seçeceği başkanın tüm proje ve özelliklerini bilmek durumunda diye konuştu. Bizler ayrımsız tüm halkımızın dinlediği bir radyo olarak halkımızın yanında olmak durumundayız. Her aday,her parti ve her görüşe sahip siyasetçiler belli kurallar çerçevesinde yayınlarımıza katılabilir ve seçmenleriyle buluşabilir. Amacımız halkın nabzına inmek, halkla bütünleşmek ve tarafsız tüm kesime ses olabilmek. Birlik içinde siyaseti sadece bir araç olarak kullandığımızı kabul ederek bu araçla yolculuk edecek tüm siyasetçilerimize kapılarımız sonuna kadar açıktır.
İstanbul'un sesi olarak istanbul ve ilçelerine hizmet için aday olan tüm başkan adaylarımızı radyoumuza bekliyoruz, diye konuştu.


Untitled 1

Tabale - Neon -Matbaa - Web Tasarım -
Grafik Tasarım - Kartvizit - Broşür -
Dergi - Gazete - Ajans - Büyük Ajans -
www.buyukajans.com

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner83