banner84

banner92
12 Ağustos 2020 Çarşamba

Altın fiyatlarında sert düşüş!
banner31

GÖZÜMÜZ KARADIR, ZİRA MEVZUBAHİS VATANDIR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 24. ve 25. Dönem Milletvekili adayı Amasyalı işadamı Mehmet Sarı, Türk Silahlı Kuvvetlerinin, Suriye'nin kuzeybatısında bulunan Afrin'de terör örgütlerine yönelik başlattığı Zeytin Dalı Harekatı hakkında değerlendirmede bulundu.

25 Ocak 2018 Perşembe 12:38
GÖZÜMÜZ KARADIR, ZİRA MEVZUBAHİS VATANDIR
banner54
 MHP 24. ve 25. Dönem Milletvekili adayı Amasyalı işadamı Mehmet Sarı, Devletimiz uluslararası hukuktan kaynaklanan haklarını kullanarak, Suriye’nin toprak bütünlüğüne zarar vermeden Afrin'de yuvalanan terör örgütlerini berteraf etmek için sınır ötesi herekat başlatmıştır. Artık söz bitmiş, harekât başlamıştır. Yaklaşık 1 hafta önce başlayan harekatta yüzlerce hedef vurulmuş, yüzlerce terörist öldürülmüştür. Bu herakat evimizin önünü, sokağı süpürmek gibi değerlendirilmelir. Zira sokaktan gelen pislik evimizi, Türkün son yurdu Anadoluyu tehdit etmektedir. Türk Milletini, Türkiye Cumhuriyeti Devletini tehdit edenlerinin sonunun ne olduğunu herkesin görmesi ve iyi anlaması için bu herekat son derece önemlidir ve Allahın izni ile tam zafer ile sonuçlanacaktır" dedi.

                 MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Afrin Herakatına verdiği destekten bahseden Mehmet Sarı, " MHP'nin bilge lideri Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin Türk Silahlı Kuvvetlerine vediği tam destek ve kahraman askerlerimize duyduğu güven "Ya istiklal ya ölüm, ya zafer ya da son nefere, son nefese kadar şehadet" sözleri herşeyin özetidir. İçerisinde bulunduğumuz sartlarda Devletin bekası, Milletin huzur ve güveninden başka düşüncesi olmayan Liderimiz sayın Bahçeli'nin " Terörle Mücadelede Hükümet yalnız değildir, Milliyetçi Hareket Partisi yanındadır" şeklinde beyanı, Terörle mücadele ve dış güçlere karşı MHP'nin ve O'nun lideri sayın Bahçeli'nin duruşu bizleri gururlandırmakadır" dedi. Sarı, " Aziz Türk Milletinin Gözü karadır, zira mevzubahis vatandır. Şakamız yoktur, zira konu milletin bağımsızlığı ve güvenliğidir. Kahraman Mehmetçik yalnız değildir, nice Mehmetler vatan sathında onlara katılmak için hazırdır. Hükümet yalnız değildir, Milliyetçi Hareket Partisi terörle mücadelede hükümetin yanındadır. Devlet asla yalnız değildir, millet vardır ve ayaktadır" şeklinde konuştu.

Untitled 1

Avcılar Tabela Neon
Avcılar Tabelacı- Avcılar Neoncu
Tabela - Neon - Avcılar - Reklam

Anahtar Kelimeler: AfrinSuriyePkkPydTürkiye

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner40