banner84

banner93
18 Eylül 2019 Çarşamba

Trabzonspor 2 - 2 Gençlerbirliği
banner31

Erdoğan ile Bahçeli görüşmesi için araya giren işadamı kim?

Bugün yapılacak olan Erdoğan-Bahçeli zirvesi için perde arkasında mekik diplomasisi yürütüldüğünü belirten Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi, bu noktada devreye önemli bir iş adamının girdiğini öne sürdü.

21 Kasım 2018 Çarşamba 09:53
Erdoğan ile Bahçeli görüşmesi için araya giren işadamı kim?
banner54
 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin bugün gerçekleşecek görüşmesi için perde arkasında neler oldu? Kısa süre önce yerel seçimler için devrilen cumhur ittifakı masası birden bire nasıl tekrar kuruldu? Hürriyet gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi, bugünkü örüşmenin gerçekleşmesi için mekik diplomasisi yürütüldüğünü ve devreye önemli bir iş adamının girdiğini ileri sürdü.

KİM BU ÖNEMLİ İŞADAMI?.. "23 Ekim'de iki lider tarafından yerel seçimlerde ittifak yapılmayacağı açıklanmıştı" hatırlatması yapan Abdülkadir Selvi "21 Kasım'da Erdoğan ile Bahçeli'yi bir araya getiren sadece seçim hesabı olmadı elbette ki" deyip şöyle devam etti: "Arka kapı diplomasisi de yürüdü. Bu süre zarfında önemli bir iş adamının devreye girip iki parti arasında mekik diplomasisi yürüttüğü söyleniyor."

YEREL SEÇİM SONRASI KABİNEDE DEĞİŞİKLİK OLACAK... Selvi, Mart 2019'da yapılacak yerel seçimler sonrası 'küçük' bir kabine değişikliğinin gündeme gelebileceğini iddia etti. Erdoğan'ın "Böyle dönemler imtihan dönemleridir, imtihanı verenler milletimizin gönlünde yerini alacak, veremeyenler nöbeti devredecek" sözlerini hatırlatan Abdülkadir Selvi, "Erdoğan bu sözleri belediye başkanları için söyledi. Ama yerel seçimlerden sonra Erdoğan benzer bir cümleyi kabine üyeleri için kurarsa şaşırmayın. Çünkü yerel seçimlerden sonra küçük çaplı bir kabine değişikliği konuşuluyor."

Untitled 1 Büyükçekmece Tabela Neon
Büyükçekmece Tabelacı- Büyükçekmece Neoncu-
Tabela Neon - Büyükçekmece - Reklam -

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner40