banner84

banner85

25 Mayıs 2019 Cumartesi

Organizatör Kadir Balık'tan Engelliler Yararına Dev Konser

Cumhurbaşkanı Erdoğan kara kaplı defteri açtı

CUMHURBAŞKANI Recep Tayip Erdoğan, dün AK Parti TBMM Grup Toplantısı yapmadı, Mart 2019'da yapılacak yerel seçimler için gün boyu adaylarla ilgili çalıştı. Erdoğan'ın yardımcısı kara kaplı defteri oldu.

14 Kasım 2018 Çarşamba 09:55
Cumhurbaşkanı Erdoğan kara kaplı defteri açtı
 CUMHURBAŞKANI Erdoğan, Fransa ziyareti dönüşü sonrası Mart 2019'da düzenlenecek yerel seçim için hazırlık çalışmalarını başlattı. AK Parti Grup Toplantısı'nda konuşmayan Erdoğan dün gün boyu AK Parti Genel Merkezi'nde yerel seçimlerde aday belirleme çalışmaları yaptı. Erdoğan, partisinin yerel seçim sürecine dair il ve ilçelerindeki gelişmeleri ele aldı. 

SUNUMLARI ALDI TALİMATLARI VERDİ... Erdoğan'ın partide tüm güne yakın süren mesaisinde Yerel Yönetimler Başkanlığı, Seçim İşleri Başkanlığı, Teşkilat Başkanlığı başta olmak üzere seçim hazırlıkları ile ilgili sunumları aldığı ve talimatlarını verdiği kaydedildi.

KARA KAPLI DEFTER TUTMUŞTU... Önceki günkü toplantıda adaylarla ilgili detaylı sorular yönelten Erdoğan'ın illere yaptığı ziyaretlerin ardından kişisel notlarını aldığı kara kaplı defteri de bu toplantılarda açtığı öğrenildi.

YENİ ANKET YAPTIRMA KARARI... AK Parti'nin bazı illerle ilgili olarak yeni anket çalışmaları yaptırma kararı aldığı da belirtildi. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere daha kapsamlı toplantılar yapılacağı da öğrenildi.

Anahtar Kelimeler: ErdoğanCumhurbaşkanı

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner83

banner66

banner67