banner84

banner85

banner86
16 Aralık 2018 Pazar

Yerli helikopterin ilk uçuşa katılan pilotlar ağladı

CHP'li Mustafa Balbay'dan şaşırtan seçim itirafı!

CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbal, katıldığı televizyon programında şaşırtan açıklamalarda bulundu. CHP'nin 36. Olağan Kurultayı'yla ilgili değerlendirmelerde bulunan Balbay seçimlerle ilgili bir de itirafta bulundu.

16 Şubat 2018 Cuma 10:12
CHP'li Mustafa Balbay'dan şaşırtan seçim itirafı!
banner87
 CHP'li Mustafa Balbay, partinin son kurultayını değerlendirdi. Partiyi ileriye götürmenin zor olduğunu belirten Balbay, son kurultaydan umut çıkmadı dedi.

CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbal, Habertürk ekranlarında Kübra Par'ın konuğu oldu. Gündemle ilgili açıklamalarda bulunan Balbay, partinin 36. Olağan Kurultayı'yla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

KURULTAYDAN UMUT ÇIKMADI: Kübra Par'ın,"Kemal Kılıçdaroğlu'nun yeniden başkan seçilmesini nasıl buluyorsunuz" sorusunu Balbay şöyle cevapladı: "Partide geleceğe yönelik bir heyecan var dedirtmeyi isterdik ama bu kurultaydan bir umut çıkmadı"

Seçmene gerekli heyecanın verilmediğini söyleyen CHP'li vekil, "Biz bu kurultayda 'Ülkeyi CHP yönetsin' dedirtemedik." dedi."PARTİYİ İLERİ GÖTÜRMEK ZOR"

Kübra Par'ın 'Muharrem İnce seçilse farklı tablo olur muydu' sorusunu Balbay, "Her değişimde mutlaka bir enerji oluşur. Çünkü insanlara yeni bir kan ve enerji isteği vardı. Ama şimdi geldiğimiz noktada 8 seçim kaybettik. Ve bundan sonra da partiyi ileri götürmek çok zor dörünüyor." şeklinde cevapladı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner83

banner66

banner67