banner84

banner92
23 Ekim 2019 Çarşamba

Galatasaray Tur Şansını Mucizelere Bıraktı
banner31

Beşiktaş'ın Cumhur İttifakı Adayı Serkan Toper Kim ?

31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimler öncesi MHP, İstanbul ilçe belediye başkan adaylarını duyurdu ve partinin Beşiktaş Belediye Başkan Adayı Serkan Toper oldu. Peki MHP Beşiktaş Belediye Başkan Adayı Serkan Toper kimdir?

05 Şubat 2019 Salı 09:45
Beşiktaş'ın Cumhur İttifakı Adayı Serkan Toper Kim ?
banner54
Yaklaşık 100 gündür seçim sahasında Beşiktaşı karış karış dolaşan Cumhur İttifakı Beşiktaş Belediye Başkan Adayı Serkan TOPER, herkesin ulaşabileceği bir başkan olarak Beşiktaşlı'nın ulaşılmaz belediyecilik anlayışını yıkacağım diyor. Sadece kaldırım taşı değişimi ve halkın paralarını gereksiz eğlence ve organizasyonlarda harcamayacağı sözünü veriyor.
Peki kimdir Av.Serkan TOPER...13.03.1979 yilinda Denizli'nin Sarayköy ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Kars- Kagızman'lıdır. Türkbey Efe isminde bir erkek evlat babasıdır.
İlkokul 1-2-3 sınıfları Sivas-Yıldızeli ilçesinde tamamladıktan sonra ilkokul 4 ve 5. sınıflarla, ortaokul ve lise eğitimini İzmir'de tamamladı. 1996 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazandı ve 2000 yılında mezun oldu. 2002 yılında İstanbul Barosu'na kayıtlı avukat olarak mesleğe başladı. Sonrasında 2003 ve 2004 yılları arasında Ankara Barosu'nda avukatlık yaptı. 2005 Mart ayı itibariyle İstanbul'da serbest avukatlık yapmaktadır.
Müvekkil ağırlığını şirketler, haberciler, sanatçılar ve müzik adamları oluşturmakla, şirket danışmanlığı, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Aile Hukuku, Fikir ve Sanat Eserleri ve de Medya hukuku ağırlıklı çalışmalar yürütmektedir.
Milliyetçi Hareket Partisi Spor ve Sanattan Sorumlu İstanbul İl Başkan Yardımcılığı ve Türk Hukuk Enstitüsü İstanbul Şubesi Genel Sekreterliği görevlerini yürütmektedir.
2016 Yılında, Bakan, Milletvekili ve İş- Sanat dünyasının katılımı ile düzenlenen 6.Buhara Medya Yılın En İyileri Medya Ödülleri töreninde, medya ve Fikir Sanat Eserleri Hukuku konusunda ki çalışmaları nedeni ile "YILIN EN İYİ HUKUK DANIŞMANI" ödülüne layık görülmüştür.
Medya Hukuku, Kadına Şiddet, Yeni Anayasa konulu düzenlenen Belediye panellerine konuşmacı olarak iştirak etmiştir.
Kurucusu olduğu Ata Hukuk & Danışmanlık 2001 yılından bu yana Ankara-İstanbul-İzmir ve Samsun'da kurulu ofislerle dayanışma içinde müvekkillerine hizmet sunmaktadır.
.

Untitled 1

Tabale - Neon -Matbaa - Web Tasarım -
Grafik Tasarım - Kartvizit - Broşür -
Dergi - Gazete - Ajans - Büyük Ajans -
www.buyukajans.com

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner83