banner84

banner92
06 Temmuz 2020 Pazartesi

Komandolar Teröristleri Torbaya Koydu
banner31

Başbakan Yıldırım, Bahçeli'ye Yeni Çipli Kimliğini Verdi

Başbakan Binali Yıldırım, Meclis'teki anayasa görüşmeleri devam ederken MHP Lideri Devlet Bahçeli ile biraraya geldi. Yıldırım, Bahçeli'ye Yen'i dijital kimlik kartını verdi.

16 Ocak 2017 Pazartesi 00:32
Başbakan Yıldırım, Bahçeli'ye Yeni Çipli Kimliğini Verdi
banner54
 Anayasa değişiklik teklifinin görüşüldüğü Meclis Genel Kurulunda, 17'nci maddenin oylanmasının ardından yemek arası verildi. Genel Kuruldan çıkan Başbakan Binali Yıldırım, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye birlikte ile yürümeyi teklif etti. Yıldırım bu sırada Bahçeli'ye yeni çipli kimliğini verdi. Bahçeli, Başbakan Yıldırım'a bu jesti karşılığında teşekkür etti.

LOKANTAYA KADAR BİRLİKTE GELDİLER

Başbakan Binali Yıldırım, anayasa değişiklik teklifinin 17'nci Maddesi oylandıktan sonra sürpriz yaparak genel kurul salonundanmuhalefet kulisinin olduğu bölümden çıkarak ayrıldı. Muhalfet kulisinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile karşılaşan Yıldırım, bir süre Bahçeli ile sohbet etti. Yıldırım, Meclis lokantasına kadar Bahçeli ile birlikte geldi. İki lider lokanta kapısında ayrılarak başka salonlarda yemek yemeyi tercih etti.
YENİ KİMLİK KARTINI VERDİ

Meclis lokantasına kadar Bahçeli ile yürüyen Yıldırım, MHP liderine jest yaparak yeni basılan dijital kimlik kartını Bahçeli'ye verdi. Bahçeli'nin de, akıllı kimlik kartını kendisine elden veren Başbakan Yıldırım'a teşekkür ettiği öğrenildi.
YEMEĞİ DAVUTOĞLU İLE BERABER YEDİ

Başbakan Yıldırım, Meclis Lokantası'nın kapısına kadar MHP lideri Bahçeli ile beraber yürüken, yemeği ise eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile beraber yedi. Yemeğin ardından Yıldırım ve Davutoğlu bir müddet beraber yürüdü. Yıldırım, daha sonra iktidar kulusinin bahçesindeki çay ve sigara içilen kabine giderek milletvekiilkeriyle sohbet etti.

Untitled 1

Tabale - Neon -Matbaa - Web Tasarım -
Grafik Tasarım - Kartvizit - Broşür -
Dergi - Gazete - Ajans - Büyük Ajans -
www.buyukajans.com

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner40