banner84

22 Temmuz 2019 Pazartesi

Ceren Öğretmenin Katilinin Ceza Talebi

Başbakan: Ahmet Necdet Sezer'den çok çektim

10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'den çok çektiğini belirten Başbakan Erdoğan, köşke çıkması halinde tam yetki kullanacağını belirtti.

17 Nisan 2014 Perşembe 12:34
Başbakan: Ahmet Necdet Sezer'den çok çektim
 

Cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin ilk kez milletvekillerinin eğiliminin anket ile ölçüldüğü Ak Parti Milletvekilleri İstişare Toplantısı'ndan çarpıcı bir detay daha ortaya çıktı.

AHMET NECDET SEZER'DEN DERT YANDI

Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğanbaşkanlığında, parti genel merkezinde düzenlenen Ak Parti Milletvekilleri İstişare Toplantısı'nda vekillerin çok büyük bir bölümünün Cumhurbaşkanıadayı gösterdiği Başbakan Recep Tayyip Erdoğan eski CumhurbaşkanıAhmet Necdet Sezer ile yaşadığı kanunların vetosu ve atamalardaki sıkıntıları anlatıp "Sezer'den çok çektim" dedi.

"TAM YETKİ KULLANIRIM"

Köşke çıkması halinde tam yetki kullanacağını belirten Erdoğan, "Nefsi arzularıma göre karar vermeyeceğim, istişarede bulunacağım. Yukarı çıkarsam partide sorun olmaz. Partinin başında kalmaya devam edersem de millete, davamıza hizmet etmeye devam edeceğim. Bu dava meselesidir. Bu dava kıyamete kadar devam eder. Köşk'e çıkarsam da halkın Cumhurbaşkanı olurum" dediği öğrenildi.

Erdoğan, halkın seçtiği Cumhurbaşkanı'nın önemine işaret ederek partiliCumhurbaşkanı sistemine geçilmesi arzusunu yineledi.


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner83

banner66

banner67