banner84

banner93
18 Nisan 2021 Pazar

Alparslan Türkeş'in oğlu Kutalmış Türkeş Babasının Mezarına Alınmadı
banner31

Bahçeli'nin Akşener'e teklifi genel başkanlık için mi?

Eski Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Mehmet Sevigen, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in CHP'nin verdiği milletvekilleri nedeniyle ayrılmadığını ileri sürdü. Sevigen, Bahçeli'nin Akşener çağrısını 'genel başkanlık teklifi' olarak değerlendirdi.

19 Ağustos 2020 Çarşamba 09:09
Bahçeli'nin Akşener'e teklifi genel başkanlık için mi?
banner54
 Eski Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Mehmet Sevigen, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in seçimler için CHP'den geçen milletvekilleri nedeniyle Millet İttifakı'ndan ayrılmadığını söyledi.

Yerel seçimlerde HDP desteğinin İYİ Parti'yi rahatsız ettiğini ve üstü kapalı bir ittifak kurulduğunu söyleyen Sevigen, bu ittifakın Akşener'i rahatsız etmemek için dillendirilmediğini ileri sürdü. Akşener'in Millet İttifakı'ndan vefa nedeniyle ayrılmadığını belirten Sevigen, canlı yayında MHP lideri Bahçeli'nin çağrısını da değerlendirdi.

İnternethaber Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özışık'ın YouTube kanalında Bahçeli'nin çağrısının 'genel başkanlık daveti' olarak değerlendirilmesi gerektiğini ileri süren Sevigen, siyasetteki bu tür çağrıları satranç hamleleri olarak değerlendirilmesi gerektiğini kaydetti.

Untitled 1

Avcılar Tabela Neon
Avcılar Tabelacı- Avcılar Neoncu
Tabela - Neon - Avcılar - Reklam

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner83