banner84

banner85

21 Mart 2019 Perşembe

Kalemiyle Yüreklere Dokunan Şair

ALMANYA TÜRK FEDERASYONU BÖLGE BAŞKANI TANSEL ÇİFTÇİ MHP MYK ÜYESİ MEHMET SARI'YI ZİYARET ETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi’nin çiçeği burnunda MYK Üyesi ve işadamı Mehmet SARI Sultanahmet’de bulunan iş yerinde yoğun ziyaretçi akınına uğruyor.

banner91
23 Mart 2018 Cuma 10:19
ALMANYA TÜRK FEDERASYONU BÖLGE BAŞKANI TANSEL ÇİFTÇİ MHP MYK ÜYESİ MEHMET SARI'YI ZİYARET ETTİ
 22 Mart Perşembe akşamı Almanya Türk Federasyonu Bölge Başkanı Tansel ÇİFTÇİ ve beraberindeki heyet MHP MYK Üyesi Mehmet Sarı’yı ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında Türkiye’nin geçmişten bugüne siyasi gelişmeleri ve ülkücü davanın seyrini masaya yatırdılar. Yıllardır Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’in davasının memleket davası olduğunu, asla siyasi beklenti içerisinde olmadıklarını bu davanın nefesinin 15 Temmuzda hissedilip günümüzde hayata geçtiğini örnekleriyle ve anılarla anlattılar. Kızıl Elma idealinin bugün sokakları kapladığını, her alanda konuşulduğunu ve mahalle isimlerinde bile yer aldığını hatırlattılar. Ayrıca her ülkücünün bozkurt sevdasının devletin en tepesinde temsil edilmesinin bu davanın memleket davası olduğunu ayan beyan ortaya sermiştir denildi.
Almanya Türk Federasyonu Bölge Başkanı ile doğu kökenli bir kürt vatandaşımızın sohbeti ise kayıt altına alınıp ekranlarda kamu spotu olarak gösterilebilecek düzeydeydi. MHP’nin Bilge Lideri Dr.Devlet Bahçeli’nin parti toplantısında söylediği ‘’bizi kimse kürt kardeşlerimizle karşı karşıya getiremez, getiren partimden dahi olsa kabul edemem’’ sözleri duygulu anlar yaşanmasına sebep oldu.
Çay kahve ve sohbetin ardından MHP MYK üyesi Mehmet Sarı misafirlere her zamanki geleneği olan Türk Bayraklı rozetler hediye etti.


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner90

banner66

banner67