banner84

18 Ağustos 2019 Pazar

Naci Bostancı'ndan Mehmet Metiner'e

SUDER'DEN İFTAR DAVETİ

İstanbul'da faaliyet gösteren ve kısa adı SUDER olan Suluovalılar Derneği Geleneksel Kahvaltı programlarına Ramazan ayı münasebetiyle İftar programı olarak devam ediyor.

09 Haziran 2017 Cuma 10:44
SUDER'DEN İFTAR DAVETİ
 İstanbul'da kısa zamanda yapmış olduğu programlarla adından sıkça söz ettiren ve geleneksel hale getirdiği her ayın ilk haftası kahvaltı programlarıyla farklılığını ortaya koyan Suluovalılar mübarek Ramazan ayı münasebetiyle yine bu geleneğini iftar yemeği ile süslüyor.
SUDER'in başarılı yönetim ve bu yönetime önderlik eden başkan Sezgin AKSOY, biz Amasya Suluovalılar olarak asla dernekçilik anlayışının dışına çıkmadık çıkmayacağızda. STK'ların kuruluş amacı ne ise o amaca hizmet etmek bizlerin ana kuralıdır. Bizler nacizane her ayın ilk haftası kahvaltı programlarımız ile dost ve hemşehrilerimizi biraraya getiriyor ve fikir alışverişlerini sohbet havasında gerçekleştiriyoruz. 
Bu ayki programımız ramazan ayı münasebetiyle iftar yemeği ile manevi bir hava kazanacak, tüm dost ve hemşehrilerimizi iftar yemeğimize bekleriz,diye konuştu.
Eyüp Sultan Kafe Park Karadeniz'de düzenlenen iftar yemeği 11 Haziran Pazar akşamı olacaktır.
Anahtar Kelimeler: AmasyaSuderIftarRamazanOruç

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner83

banner66

banner67