banner84

18 Ağustos 2019 Pazar

Naci Bostancı'ndan Mehmet Metiner'e

Şube Başkanlarının ASKON Genel Başkanlığı'nda CESUR Kararı

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği ( ASKON), Şube Başkanları Eylül ayında gerçekleştirilecek 10. Olağan Genel Kurul ile birlikte yeni başkanını seçecek..

25 Ağustos 2017 Cuma 10:45
Şube Başkanlarının ASKON Genel Başkanlığı'nda CESUR Kararı

 ASKON başkanlarından 'Cesur' çıkış

ASKON’un yeni Genel Başkanını belirleyecek olan Genel Kurul öncesi ASKON Şube Başkanları bir araya gelerek destek verecekleri adayı kamuoyuna deklare ettiler.

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) 10. Genel Kurulu Eylül ayında gerçekleştirilecek. Genel Kurul öncesi Ankara Şube’sin ev sahipliğinde biraraya gelen ASKON Şube Başkanları destek verecekleri adaya ilişkin bir deklarasyon (bildirge) yayımladılar.

ASKON Konya Şube Başkanı Yakup Yıldırım tarafından açıklanan bildirgede şu ifadeler yeraldı;

GENEL BAŞKAN ADAYIMIZ HASAN ALİ CESUR’DUR

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Şube Başkanları olarak, 10. Olağan Genel Kurul’da destekleyeceğimiz Genel Başkan Adayını açıklamak üzere bugün burada Ankara şubemizin ev sahipliğinde toplanmış bulunmaktayız.

ASKON, gerçekleştirdiği faaliyetler ve gösterdiği asil duruşuyla, inandığı değerler ve savunduğu fikirler ile Türkiye’de en etkin rol oynayan sivil toplum kuruluşlarının başında gelmektedir. ASKON, iş dünyasında marka kimliği kazanmış ve büyük bir camiayı kucaklayan, değerlerine bağlılığını ortaya koymaktan asla çekinmeyen ve bu uğurda bedel ödemeyi göze alan etkin bir kurumdur. ASKON ismi kuruluşundan itibaren görev yapan herkese değer katmıştır ve katmaya devam edecektir.

ASKON misyonu itibari ile dar kalıplara sığdıramayacak hedefleri olan bir gönül birlikteliğidir. Bizler, kuruluşumuzdan bugüne, ülkemiz için üreten ve ekonomiye katma değer sağlayan ama her fırsatta belli sermaye odakları tarafından oyunun dışında tutulmaya çalışılan ahlaklı ve dürüst işadamlarının sesiyiz.

Vizyonu ile ülkemizin ve dünyamızın adalet temelinde yeniden şekillendirilmesi için haklı zenginlikler üreten bir kuruluş olan ASKON’umuz, Eylül ayında 10. Olağan Genel Kurul ile yeni başkanını seçecektir.

Gönülden bağlı olduğumuz, ülkemiz için katma değer üreten bu yapının bir ferdi olmaktan, her daim gurur ve onur duymaktayız. ASKON, ülkemizin kalkınması ve refah seviyesine ulaşması için katma değer oluşturan fertlerden oluşmaktadır. Bu bağlamda ASKON’un liyakat sahibi, ehil, bilgi ve tecrübeye sahip, yeni projeler üreterek bu projeleri hayata geçirebilecek, ASKON’un misyon ve vizyonuna yakışır bir isim ile yoluna devam etmesi en büyük temennimizdir.

Bizler aşağıda isim ve imzaları bulunan ASKON Şube Başkanları olarak, kendisini tanımakla son derece müşerref olduğumuz, ASKON’u değerleri ile birlikte daha da ileriye taşıyacağına inandığımız, bilgi ve tecrübesine güvendiğimiz, adaylık sürecinde göstermiş olduğu performans ve ortaya koyduğu projeler ile bizlerin son derece güvenini kazanan Sayın Hasan Ali Cesur Bey’i 10. Olağan Genel Kurul’da açıkça destekleyeceğimizi belirtir, kendisine başarı dileklerimizi iletiriz.

10. Genel Kurul’da Genel Başkanlık için adayımız Sayın Hasan Ali Cesur’dur. Kamuoyu’nun bilgisine sunar, saygılarımızı arz ederiz.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner83

banner66

banner67