banner84

banner92
22 Ocak 2021 Cuma

Yeni ABD Başkanı Joe Biden yemin ederek görevine başladı
banner31

STK'larda Kadının Yeri İstanbul'un Sesi'nde Konuşulacak

20 Ocak 2019 Pazar günü saatler 15:30'u gösterdiğinde 91.8 İstanbul'un Sesi Radyosu'nda Müslüm SÖYLER'le Başka Açıdan'ın canlı yayın konuğu Amasya İl Kültür Derneği Kadın Kolları Başkanı aynı zamanda bir yerel gazete işletmecisi Yazgülü Kayıkçı olacak.

17 Ocak 2019 Perşembe 09:54
STK'larda Kadının Yeri İstanbul'un Sesi'nde Konuşulacak
banner54
 Ülkemizde olduğu kadar tüm dünyada sosyal medya ve haberlerin önde gelen manşetleri ''Kadına şiddet ve taciz'' 91.8 İstanbul'un Sesi Radyosu'nun sosyal içerikli programı Müslüm SÖYLER'le Başka Açıdan da enine boyuna ele alınacak..
Yaklaşık 10 yıldır Radyo ve Tv'lerde yapmış olduğu programlarla dezavantajlı grupların yaşamlarını mikrofona taşıyan Müslüm SÖYLER aralıksız yayın formatına artılar katarak devam ediyor. Gün olur sağlığımız, gün olur toplumsal paylaşımlarımız ve gün olur aktif siyasette toplumun söylemek istedikleri an be an mikrofondan yansıtıldı. 
20 Ocak Pazar günü saatler 15:30'u gösterdiğinde yine toplumun aynası olmaya devam eden bir yayın ile Müslüm Söyler'le Başka Açıdan dinleyenlerinin karşısında olacak. Programa yaklaşık 15 yıl önce İstanbul'da ''Amasya Gençlik Teşkilatı'' kurucuları arasında yer alan, ardından radyo ve televizyonlarda sosyal sorumluluk programlarında görünmeyen el göreviyle duyarlı bir vatandaş örneği sergileyen, şimdilerde yerel gazete imtiyaz sahibi ve Amasya Kadın Kolları Başkanlığı yapan Yazgülü Kayıkçı misafir oluyor.
Birçok etkinlik,faaliyet ve organizasyona imza atan Yazgülü Kayıkçı kadın faktörünün toplumsal yaşamda artılarını dinleyenlerle paylaşacak.

Untitled 1 Büyükçekmece Tabela Neon
Büyükçekmece Tabelacı- Büyükçekmece Neoncu-
Tabela Neon - Büyükçekmece - Reklam -

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner40