banner84

18 Ağustos 2019 Pazar

Naci Bostancı'ndan Mehmet Metiner'e

CESUR Başkanlığı’nda ASKON, Yeni Projeleri Hayata Geçirecek.

Yakında Büyük Kongre'de ASKON Genel Başkanı olmaya aday Amasyalı İşadamı Megasan Elektronik A.Ş gibi uluslararası bir şirketin Yönetim Kurulu Başkanı olan Sayın Hasan Ali Cesur seçim öncesi il-il, ilçe-ilçe gittiği bütün ASKON şubelerince en içten şekilde karşılandı ve destek sözü aldı.

23 Temmuz 2017 Pazar 00:05
CESUR Başkanlığı’nda ASKON, Yeni Projeleri Hayata Geçirecek.
 Yakında Büyük Kongre'de ASKON Genel Başkanı olmaya aday Amasyalı İşadamı Megasan Elektronik A.Ş gibi uluslararası bir şirketin Yönetim Kurulu Başkanı olan Sayın Hasan Ali Cesur seçim öncesi il-il, ilçe-ilçe gittiği bütün ASKON şubelerince en içten şekilde karşılandı ve destek sözü aldı.

Anadolu Aslanları adıyla adından sıkça söz ettiren ASKON Haklı kazancın sözcüsü konumunda. Karadeniz Bölgesi kalkınma hamlelerini yeni projelerle atağa geçirmeyi planlayan Hasan Ali CESUR ve ekibi Amasya da yaptığı yatırımlarla da Amasyalı halkın bu aralar en çok konuştuğu isimlerin başında geliyor.Hasan Ali Cesur bilindiği üzere ASİAD ( Amasya Sanayici ve işadamları Derneği ) gibi bir işadamları derneğinin de kurucusudur. STK' lara çok yakın, işadamları ve vatandaşlarıyla diyaloğu yüksek bir gönül adamı. 

Böylesi başarılı ve dinamik bir işadamı olan Hasan Ali CESUR ‘un ASKON Başkanlığı’nda hem Karadeniz Bölgesi hem de Amasya gelişmişlik potasını bir kaç kademe daha arttıracaktır. 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner83

banner66

banner67