banner84

banner92
22 Ocak 2021 Cuma

Yeni ABD Başkanı Joe Biden yemin ederek görevine başladı
banner31

ASKON İHL Mezunlarını Kahvaltıda Biraraya Getirdi

Kısa adı ASKON olan Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Genel Başkan Hasan Ali CESUR 'un ev sahipliği ve Av.Zekeriya Sancı öncülüğünde Topkapı Genel Merkez Salonu'nda Amasya İmam Hatip Mezunları için bir kahvaltılı tanışma programı düzenledi.

01 Ekim 2018 Pazartesi 09:32
ASKON İHL Mezunlarını Kahvaltıda Biraraya Getirdi
banner54
 Bir çok alanda Amasyalı hemşehrilerinin etkinliklerinde maddi manevi destekleriyle tanınan ASKON Genel Başkanı Hasan Ali CESUR sosyal sorumluluk projelerinin yanısıra hemşehrilerini biraraya getiren etkinliklerde de ön saflarda yer almaya devam ediyor.Bu etkinliklerden bir tanesi de 31 Eylül Pazar sabahı ASKON Genel Merkez Binası Ömer Halis Demir Salonu'nda Amasya İmam Hatip Lisesi Mezunlarına verdiği kahvaltılı tanışma programıyla gerçekleşti. 
Kahvaltı programı Amasya İHL Mezunları adına Av.Zekeriya Sancı önderliğinde gerçekleşti. Açılış konuşmasında Sancı, Askon Genel Başkanı Hasan Ali Cesur'a böylesi güzel ve anlamlı etkinliğe verdiği desteklerinden dolayı teşekkür ederek günün anısına bir plaket takdim etti.Askon Genel Başkanı Hasan Ali CESUR ise, toplum ne zamanki maddi konuda haklı kazanmayı tercih ederse işte o zaman daha mutlu ve huzurlu bir hayat gerçekleşir. Bizler ASKON olarak kuruluşundan bu güne kadar ''Haklı Kazanç'' konusunda her daim kırmızı çizgimiz olduğunu hatırlatıyoruz. Bugün buraya gelen tüm misafirlerimize hoş geldiniz diyorum, Allah birlik ve beraberliğimizi her daim korusun diye konuştu.
Kahvaltı sonrası dualar edilip tanışma ve sohbet eşliğinde program sona erdi.
Untitled 1

Avcılar Tabela Neon
Avcılar Tabelacı- Avcılar Neoncu
Tabela - Neon - Avcılar - Reklam

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner83