banner84

18 Ağustos 2019 Pazar

Naci Bostancı'ndan Mehmet Metiner'e

ASKON GENEL BAŞKANI CESUR'A AMASYALI HEMŞEHRİLERİNDEN ZİYARET

Amasyalı hemşehrileri kısa adı ASKON olan Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Genel Başkanı aynı zamanda Megasan Elektronik Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ali Cesur'u ziyaret ettiler.

21 Aralık 2017 Perşembe 15:41
ASKON GENEL BAŞKANI CESUR'A AMASYALI HEMŞEHRİLERİNDEN ZİYARET
MEGASAN Elektronik Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı ve ASKON Genel Başkanı Hasan Ali CESUR'a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
Amasya ve Türkiye adına bir çok sivil toplum kuruluşunda üst düzey yöneticilik yapan hayırsever işadamı Hasan Ali CESUR, Türkiye'nin önemli bir STK kuruluşu olan ASKON (Anadolu Aslanları İşadamları Derneği) 'ne Genel Başkan olarak bu yöndeki azmi ve kararlığını ortaya koymuş oldu. STK'ların yanısıra Türk ekonomisine de büyük katkı sağlayan ve Türkiye elektronik dış ticaretinde ilk 5 arasında yer alan Megasan Elektroniği'nde Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yapıyor.Tüm bu yoğun tempodan arta kalan zamanlarında ise sosyal sorumluluk projelerinde hem ihtiyaç sahiplerine hem de engelliler camiasına da gereken duyarlılığı gösteren CESUR nedenle halk arasında ''hayırsever işadamı'' olarak anılıyor.ASKON Genel Merkezi'nde her gün ziyaretçi akınına uğrayan CESUR'un, PERPA 'da bulunan ofisi'de aynı ziyaretlere ev sahipliği yapıyor. Bu ziayertlerden biri de 20.12.2017 günü Prestij İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay KELEŞ, Avukat Akın GELEN ve beraberindeki Amasyalı hemşehrileri oldu.
Genel bir sohbet tadında ve dernekler konusunda geçen ziyaret, iç ve dış siyaset konusuna biraz da memleket açısından Amasya konularına değinildi. Amasyalı işadamı ve avukat için de her zaman yanlarında olacağını belirten CESUR amacımız hizmet diyerek misafirlerine ikramlarda bulundu.


Anahtar Kelimeler: ASKONAMASYAHASANALİCESUR

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner83

banner66

banner67