banner84

banner92
27 Ocak 2021 Çarşamba

Dantelli iç çamaşırı giymek neden zararlı
banner31

Alperen Ocaakları'ndan Doğu Türkistan İçin Destek Çağrısı

Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanı Kürşat MİCAN katılmış olduğu özel bir radyo programında Doğu Türkistan 'daki soydaşlarımız hakkında önemli bilgiler verdi.

05 Mart 2018 Pazartesi 13:46
Alperen Ocaakları'ndan Doğu Türkistan İçin Destek Çağrısı
banner54
 93.9 Medya Fm'de Müslüm SÖYLER'le BAŞKA AÇIDAN programında konuşan Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanı Kürşat MİCAN, bir çok konuda olduğu gibi Çin zulmü altında hayat mücadelesi veren Doğu Türkistanlı soydaşlarımızda duyarsızlığın karşısında hak arama mücadelelerini kendi çabalarıyla sürdürmeye çalışıyorlar. Bu konuda bizler Doğu Türkistanlı soydaşlarımızın bu haklı mücadelelerinde hedefe varmaları için Alperen Ocakları olarak her yolu denemeye ant içtik. 
Doğu Türkistan konusunda duyarsız kalışımızın en büyük örneğini bu zulmü duyurmak adına hazırlattığımız afişleri bastırmaya gittiğimizde basım ofisindeki yetkililerin ''Hayırdır Doğu Türkistan'da bir şey mi oldu'' diye sormaları inanın kanımızı dondurdu diye konuşan Mican, emin olun bizler bile bu zulmün belkide 5'te 1'ini biliyoruz. Çünkü Çin 'in diğer bölgeleri bu zulmün yaşandığı bölgeleri hasıraltı yapma görünümünde. Maalesef Çin ile alışveriş ve yetki bazında imzaya giden iş adamlarımız bu bölgelere uğramadığından her şeyin gördükleri yerlerle ibaret olduğunu sanıyorlar. Maalesef durum bunun tam tersi.
Son bir durumu size anlatayım, Çin'de her Türk'ün evine misafir bir Çin'li geçici olarak misafir ediliyor. Buna farklı bir kılıf uydurulmuş ve demokrasi adına yapıldığı belirtiliyor. Söyler misiniz hangi demokraside evinize bir yabancı kendi aileniz gibi yerleştirilebilir. Böyle bir şey nasıl oluyorda kabul edilebiliyor. Ayrıca 90 yaşında bilim adamları evlerinden alınıp hapse atılıyor. Camiler yıkılıyor, ibadetler yasaklanıyor. Giyim kıyafet zoraki şartlarla uygulanmaya çalışılıyor.
Bizler Alperen Ocakları olarak yetkililerden özelikle sayın Cumhurbaşkanımızdan bu konuya ivedilikle el atmasını temenni ediyoruz. Ayrıca sivil toplum kuruluşlarının da bu konuda biraz duyarlı davranmalarını istiyoruz. 
Programcının Alperen Ocaklarının diğer faaliyetlerinin neler olduğunu sorduğunda ise, bizler Alperen Ocakları olarak gençliğin önündeki en büyük engel olan uyuşturucu ve madde bağımlılığının zararlarını anlatmak. Bu zararların telafi edilemeyeceği noktaya gelmeden durudurulmasını sağlamak istiyoruz. Ayrıca gençliğin eğitim konusunda yeterli olmadığını bu eğitimi alırken de manevi değerleri asla es geçmemek gerektiğinin altını çiziyoruz diye konuştu.
Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanı Kürşat MİCAN, program bitiminde gençliğe büyük önem gösteren rahmetli Lider Muhsin YAZICIOĞLU hakkında kısa ve öz bilgiler verdi.

Untitled 1 Büyükçekmece Tabela Neon
Büyükçekmece Tabelacı- Büyükçekmece Neoncu-
Tabela Neon - Büyükçekmece - Reklam -

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner40