banner95

banner96

24 Haziran 2021 Perşembe

Rusya ve Türkiye anlaştı

Klima Bakımlarınızı Yaptırın!

Öncelikle mevsim değişiklikleri sırasında oluşan hava değişimi klimalarınızın bakımlarının geldiğini sizlere gösterebilir. Nasıl mı? diye soranları duya biliyorum şöyle düşünelim mutlaka herbirimizin evinde, işyerinde, mülklerimizde klimateknolojisini yaz, kış olmak üzere kullanıyoruz.

19 Ağustos 2019 Pazartesi 05:29
Klima Bakımlarınızı Yaptırın!
Klima Bakımlarınızı Yaptırın!

Öncelikle mevsim değişiklikleri sırasında oluşan hava değişimi klimalarınızın bakımlarının geldiğini sizlere gösterebilir. Nasıl mı? diye soranları duya biliyorum şöyle düşünelim mutlaka herbirimizin evinde, işyerinde, mülklerimizde klimateknolojisini yaz, kış olmak üzere kullanıyoruz.

Özellikle yaz aylarında evinizde, offisinizde, büro ve işyerlerinizde oluşan tozu düşünün. Aynı toz klimalarınıza da aynı şekilde dokunmakta ve bakımları bakteri taşıyan bu cihazlar için mecburi bir sağlık sorunu olarak karşımıza çıkmaması için öncelikle ehil kişilerden bu hizmeti almayı unutmayın.Klima Bakımlarınızı klima servislerine yaptırmak koşulu ile öncelikle klimadan kaynaklı bakterisel hastalıkların sizleri etkilemesinden kurtulmuş olacaksınız periyodik olarak klima bakımlarınızı yaptırmayı unutmayınız.

Klima servis, klima bakım hizmetlerini periyodik olarak yapmanız sizlerin sağlığı açısından çok önemli özellikle yaz ayların da kapı, pencerelerimizin sürekli açık olması yaz aylarının da verdiği toz yoğunluğunun artmasına neden oluyor eğer klima bakımınızı yaptırmadıysanız geç kalmadan bu bakımları yaptırmak koşulu ile önce sağlığınıza verdiğiniz değeri koruyun.

İşyerlerinde ise bu bakımların daha fazla yapılması gerekiyor toplu yaşanılan yerlerde özellikle büro ve işyerlerinde bu periyodik bakımların yapılması iş güvenliğiniz ve işyeri ve büronuzda çalışanlar başta olmak üzere müşterilerinize değer verdiğinizin kanıtı olacaktır.

Klima bakımlarının periyodik şekilde yapılması sizlerinde sağlık giderlerinin düşmesine neden olacaktır.
Önce sağlık diliyor klima bakımlarınızı yaptırmanızı sizlere olan faydası açısından öneriyoruz.

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner83