banner84

banner92
25 Ağustos 2019 Pazar

Anadolu Kültürü Hayranı Bir Sanatçı Zeynep Asya
banner31

Serdar Ortaç Amerika’dan 2 villa aldı!

ABD'de inşa edilecek projenin reklam filminde oynayan Serdar Ortaç, iki villa sahibi oldu...

20 Mart 2017 Pazartesi 15:47
Serdar Ortaç Amerika’dan 2 villa aldı!
banner54
 Ünlü popçu Serdar Ortaç‘ın taşınmaz yatırımlarına bir yenisi daha eklendi. Ortaç, Amerika’da oynadığı reklam filminden tanesi 600 bin dolar olan iki villa aldı.

Türk müteahhidin Amerika’da inşa edeceği projenin reklam filminde oynayan Ortaç’ın İrlandalı eşi Chloe Loughnan, uzun süredir Amerika’dan ev sahibi olmak istiyordu. Chloe’nin bu hayali gerçek oldu.

Ortaç’a iki lüks villanın ardından bir süpriz de ABD’de at yetiştiriciliğiyle ilgilenen Türk baba-oğul tarafından geldi.

ABD’deki yarışlarda büyük başarılara imza atan Tuncay Kantarmacı ile oğlu İlkay Kantarmacı, Serdar Ortaç’a 150 bin lira değerinde bir at armağan etti.

Yarışlardaki kazançlarıyla ABD’de atlarından para kazanan 25 bin kişi arasında ilk 200’e giren baba-oğul, ünlü popçuyla geçtiğimiz gün Miami’de buluştu. İlkay Kantarmacı ile aynı zamanda yakın da dost olan popçu, hediye atla havalara uçtu.

Ortaç’a hediye İngiliz atı

Toplam 21 atı olan baba ile oğulun Ortaç’a hediye ettiği İngiliz atı, New Jersey’deki hipodromda düzenlenen yarışlarda koşacak.

Böylece Chloe Loughnan’ın isteğiyle Türkiye’deki kariyerine ara verip ABD’ye yerleşen Serdar Ortaç, bir süre sonra da reklam karşılığı sahip olduğu villada oturup yine kendisine hediye edilen yarış atı sayesinde de cebini doldurabilecek…

Untitled 1

Tabale - Neon -Matbaa - Web Tasarım -
Grafik Tasarım - Kartvizit - Broşür -
Dergi - Gazete - Ajans - Büyük Ajans -
www.buyukajans.com

Anahtar Kelimeler: Serdarortaç

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner83