banner84

banner92
23 Eylül 2020 Çarşamba

İstanbul'un Sesi'nde Sanat Konuşulur Sanatçı Ağırlanır
banner31

Sarıyer Belediyesi Başkan Vekili Hüseyin COŞKUN istanbul'un Sesi'nde

91.8 İstanbul'un sesi radyosu'nda Müslüm SÖYLER'in hazırlayıp sunduğu Başka Açıdan isimli sosyal sorumluluk programının bu 30 Aralık 2018 Pazar günü canlı yayın konuğu Sarıyer Belediye Başkan Vekili Hüseyin COŞKUN olacak.

28 Aralık 2018 Cuma 14:53
Sarıyer Belediyesi Başkan Vekili Hüseyin COŞKUN istanbul'un Sesi'nde
banner54
 Bir çok dezavantajlı grupların yanısıra, sinema , tiyatro, spor ve farklı dallarda uzman konuklarıyla engelsiz yolculuğun seyir defterini yazmaya devam eden Müslüm SÖYLER, bu hafta Sarıyer Belediye Başkan Vekili Hüseyin COŞKUN ile engelli istihdamı, engellilerin spor ve diğer etkinlik alanlarında rehabilite edilmelerinin pozitif katkıları ile dolu dolu bir sohbet ortamını dinleyenleriyle paylaşacak.

Programa dinleyenler mesaj yoluyla katılıp dilek ve önerilerini paylaşabilecekler. 
30 Aralık Pazar günü Müslüm SÖYLER'le Başka Açıdan Programına katılacak olan Sarıyer Belediye Başkan Vekili Hüseyin COŞKUN hakkında biraz bilgi paylaşalım.
1965 Erzincan doğumlu. Evli ve 2 çocuk babası. Anadolu üniversitesi İş İdarisi yüksek lisans eğitimi, Aydın Üniversitesi Mahalli İdareler ve Yerinden Yönetim yüksek lisans eğitimimi tamamlamış.  İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde öğrenciliği devam etmektedir. 1992 yılında başladığı aktif siyasi hayatına halen devam etmektedir. C.H.P. Sarıyer ilçesinde tüm kademelerde görev aldı, yöneticilik yaptı. 2002 yılındaki milletvekili seçimleri ile başlayan seçim koordinasyon başkanlığını aralıksız bu güne kadar sürdürdü.
* 2004-2009, 2009-20014, 2014-2019 yerel seçimlerinde belediye meclis üyeliğine seçildi.
Sarıyer Belediyesi yönetiminde Başkan yardımcılığı, meclis başkanvekilliği, başkan vekilliği, başkanlık koordinatörlüğü, seçim koordinasyon başkanlığı görevlerini yaptı. Belediye meclisi çalışmalarında, bütçe komisyonu, çevre, sağlık komisyonu ile gecekondu ve mülkiyet sorunlarını araştırma, inceleme komisyon başkanlığı yaptı.
* İki dönem İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği üyeliğini yaptı.
* Sarıyer’in birçok gecekondu mahallelerinde, altyapıdan, üst yapıya, su, doğalgaz, elektrik, okul ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar ve sağlık alanında, çeşitli dallarda özverili çalışmalarda bulundu. Birçok yöre ve bölge derneği ile STK’lar ve spor kulüplerinde başkanlığın yanı sıra yöneticilik de yaptı. Sarıyer’deki ibadethanelerin yapılmasında halktan gelen talepler doğrultusunda destek oldu, yapımına katkı sundu. Sarıyerliler derneği, Sarıyer Halkevi, Ç.Y.D.D., A.D.D.’de aktif katılım ile verilen tüm görevleri yerine getirdi. Sağlığıma engel olma, 3. Köprü Yerine Yaşam Platformu ve Altı Nokta Körler Okulu platformunda aktif olarak çalıştı. Özel ilgisi olan gecekondu mülkiyet sorunu ve çevre sağlık sorunları ile ilgili derlediği çeşitli proje ve çalışmaları bulunmaktadır.

Untitled 1 Büyükçekmece Tabela Neon
Büyükçekmece Tabelacı- Büyükçekmece Neoncu-
Tabela Neon - Büyükçekmece - Reklam -

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner40