banner84

banner92
25 Eylül 2020 Cuma

İstanbul'un Sesi'nde Sanat Konuşulur Sanatçı Ağırlanır
banner31

Müge Anlı kendisine iğne yapılmayınca doktorları hedef aldı! Arabada iğne olmak istedi...

ATV'de gündüz kuşağı programı sunan Müge Anlı, koronavirüs salgının tüm dünyayı tehdit ettiği şu dönemde sağlıkçılara büyük görev düşerken Anlı'nın sağlık çalışanlarını hedef alması tepkilere neden oldu.

30 Mart 2020 Pazartesi 21:03
Müge Anlı kendisine iğne yapılmayınca doktorları hedef aldı! Arabada iğne olmak istedi...
banner54
 Sabah kuşağı programıyla geniş bir izleyici kitlesine sahip olan program sunucusu Müge Anlı'nın canlı yayında sağlık çalışanlarını hedef alması tepkiye neden oldu.

SAĞLIK ÇALIŞANLARI EN FAZLA ÇALIŞAN VE RİSKİ TAŞIYAN KONUMDA

Çin'den başlayıp tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınınıa karşı mücadele eden sağlık çalışanları dünyada olduğu gibi Türkiye'de de öne çıktı. Çok sayıda sağlık çalışanı yoğun mesai temposuyla çalışarak vatandaşa hizmet ederken virüs de kaptı. Çok sayıda hastane ve poliklinik acil olmayan tüm randevuları ve ameliyatları iptal edip, salgına karşı mücadele etmeye devam ediyor. 

DOKTORLARI SUÇLADI

ATV'de Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı, migren ağrısı nedeniyle hastaneye gittiğini ve kendisine arabada da olsa iğne yapılmadığını belirtti. Anlı'nın "Sonra diyorlar ki doktorlara iyi davranın...'' ifadesi sağlık çalışanlarının tepkisini çekti. İğne yapılmamasının ardından kendince de çözüm üreten Anlı, ''O zaman kapatın hastaneleri'' ifadelerini kullandı.

SENİN GİRMEK İSTEMEDİĞİN HASTANEDE VİRÜSLE BURUN BURUNA YAŞIYORLAR

Anlı'nın açıklamalarının sağlık çalışanlarına karşı ortaya koyulan şiddeti meşru kıldığı yorumları yapıldı. ''Senin girmek istemediğin o hastanede doktorlar, hemşireler ve diğer sağlık çalışanları virüsle burun buruna yaşıyor'' yönündeki eleştirilerin ardından Anlı'nın özür dilemesi bekleniyor.

Untitled 1

Avcılar Tabela Neon
Avcılar Tabelacı- Avcılar Neoncu
Tabela - Neon - Avcılar - Reklam

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner40