banner84

18 Ağustos 2019 Pazar

Naci Bostancı'ndan Mehmet Metiner'e

Medya Fm'de Sanat ve Emniyet Konusu Konuşuldu

Türkülere gönül verenlerin radyosu 93.9 Medya Fm'de Türk Emniyet Teşkilatı'nın 173.Yıldönümü münasebeti ile farklı bir yayın formatı ile tanıdığımız Müslüm SÖYLER'le BAŞKA AÇIDAN yine bu formata uygun yayın ile dinleyenlerine seslendi.

16 Nisan 2018 Pazartesi 12:43
Medya Fm'de Sanat ve Emniyet Konusu Konuşuldu
 Türk Emniyet Teşkilatının 173.Kuruluş Yıldönümü Haftası münasebeti ile emekli emniyet mensubu Mehmet PARLAK ve engelliler camiasından bir müzisyen Beytullah KILIÇ 93.9 Medya Fm'de Müslüm SÖYLER'le Başka Açıdan'ın canlı yayın konuğu oldular.
Program süresincevatandaş ile emniyet güçleri arasındaki sıkı bağ ve olması gereken davranışlardan bahsedildi. Emniyet güçlerinin vicdan muhasebesi yapılırsa anlaşılır olunacağının altı çizildi. Afrin ve diğer bölgelerde Türk Silahlı Kuvvetleri'nin personeli ve şehit Mehmetçikleri de unutmayan konuklar ara ara duygulu anlar yaşadılar.
Emekli emniyet mensupları için farklı konulara değinen Parlak, biz emniyet güçleri görevimizi sadece çalışma zamanalrımızda değil, bir ömür yapmaya ant içmişiz, dün emniyet personeli olarak bugün ise esnaf ve sivil toplum kuruluşunda bir başkan olarak milletimizle her daim iç içeyiz, diye konuştu.
Karadeniz müziklerini farklı bir tarzda yorumlayan genç yetenek Beytullah Kılıç ise hem gitar hem karadenize özgün kemençesi ile sanat adına becerilerini sergilemeye devam edeceğini belirtti. Müziği çok sevdiğini anlatan genç yetenek TRT Müzik kanalında yayınlanan klibi hakkında da uzun uzun konuştu. Programda sohbet aralarında söylediği birbirinden güzel eserler ise dinleyenlerce büyük beğeni topladı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner83

banner66

banner67