banner84

banner92
19 Eylül 2020 Cumartesi

benzin ve motorine çok büyük zam!
banner31

Erdoğan'ın 'Bu millet patlatır enseni' sözlerine Portakal'dan yanıt geldi!

Halkı sokağa çıkmaya çağıran FOX Ana Haber bülteni sunucusu Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, "Birileri çıkmış, portakal mıdır, mandalina mıdır, narenciye midir? Sokağa çağırıyor. Haddini bil. Bilmezsen haddini, bu millet patlatır enseni" sözlerine yanıt vermeyeceğini söyledi.

18 Aralık 2018 Salı 10:13
Erdoğan'ın 'Bu millet patlatır enseni' sözlerine Portakal'dan yanıt geldi!
banner54
 Fatih Portakal'ın Fransa'daki Sarı Yelekliler gösterileri sonrası hükümeti yönelik sözlerine tepkiler sürüyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu kez Konya'dan Fatih Portakal'a yüklenerek insanların sokağa dökülmeye çalışıldığını söyledi. 

FOX Ana Haber bülteni sunucusu Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sert sözlerine yanıt vermeyeceğini açıkladı.

Fatih Portakal, "Hadi bakalım barışçıl bir eylemle zamları, doğalgaz zamlarını protesto edelim. Hadi bakalım, yapalım. Yapabilecek miyiz?" ifadelerini kullanarak halkı sokağa çıkmaya teşvik etmişti. Portakal'ın bu açıklamalarından sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tepkisini çekmişti.t patlatır enseni


"HADDİNİ BİL"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fatih Portakal için, "Birileri çıkmış, portakal mıdır, mandalina mıdır, narenciye midir? Sokağa çağırıyor. Haddini bil, haddini. Bilmezsen haddini, bu millet patlatır enseni. Bu milletle dalga geçilmez. Öyle buldun ekranı, ekrandan bu milleti sokağa çağırmak... Sokağa mı çağırıyorsun? İşte buyur. Bu ülkede benim milletimin onuruyla oynanmaz. Hesabı ağır olur" ifadelerini kullanmıştı.

"TÜRKİYE'NİN GERÇEK HABERLERİNİ PAYLAŞIYORUZ"

Haftanın ilk günü programında bir açıklama yapıp yapmayacağı merakla beklenen Fatih Portakal, sessizliğini bozmadı.

Portakal, programının başında, "Şunu merak edebilirsiniz: 'Acaba ne diyecek Fatih veya kendisiyle ilgili söylenenlere cevap verecek mi?' Eğer bunun için ekran başında oturuyorsanız ne bugün ne yarın hiçbir zaman benden bir şey duyamayacaksınız. Biz sadece Türkiye'nin gerçek haberlerini paylaşıyoruz. Türkiye'nin içinde bulunduğu sıkıntıları anlatan ve yetkililerin önlem alabilmesi için harekete geçmesini sağlayacak haberleri paylaşıyoruz" ifadelerini kullandı.

Untitled 1 Büyükçekmece Tabela Neon
Büyükçekmece Tabelacı- Büyükçekmece Neoncu-
Tabela Neon - Büyükçekmece - Reklam -

Anahtar Kelimeler: FatihportakalErdoğanFoxtv

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner83