banner84

banner92
25 Ağustos 2019 Pazar

Anadolu Kültürü Hayranı Bir Sanatçı Zeynep Asya
banner31

Ali Desidero'dan Türk Silahlarına Tam Not

li Desidero karakteriyle ünlenen oyuncu ve silah uzmanı Yıldırım Memişoğlu, Nürnberg silah fuarında Türkiye yapımı silahları denedi ve Türk savunma sanayisine övgüler yağdırdı.

06 Mart 2017 Pazartesi 12:52
Ali Desidero'dan Türk Silahlarına Tam Not
banner54
 Almanya'nın Nürnberg kentinde gerçekleşen 44. Uluslararası Nürnberg Silah Fuarı'nı ziyaret eden, geçmişte bir tıraş bıçağı reklamıyla ünlenmiş Ali Desidero lakaplı oyuncu, özel güvenlik şirketi sahibi ve silah uzmanı Yıldırım Memişoğlu, Türk savunma sanayinin çok iyi durumda olduğunu belirterek, silahlarımızın dünya ile yarışacak seviyeye geldiğini söyledi.

MKE SİLAHLARINI DENEDİ

Fuardaki Makine Kimya Kurumu standını ziyaret eden Yıldırım Memişoğlu, burada MKEAvrupa temsilcisi Avni Lütfi Boz'dan bilgi aldı ve özellikle Bora 12 keskin nişancı tüfeğini beğendiğini dile getirdi.

ALİ DESİDERO KİMDİR?

Yıldırım Memişoğlu, 1973 yılında yılında İstanbul'da doğdu. ABD ve İngiltere'de koruma ve güvenlik konularında Smith & Wesson, Hekler & Koch, Asis gibi eğitim kurumlarında eğitim gördü. Bir zamanlar yayınlanan tıraş bıçağı reklamlarında Ali Desidero lakabıyla ünlenen Yıldırım Memişoğlu, bir güvenlik şirketi sahibi. 2006 yılında Hayatımın Kadınısın isimli dizide Necdet karakteri ile oyunculuğa adım atan Memişoğlu, birçok dizide rol aldı ve halen aktif olarak oyunculuğa devam etmekte.

2013-2014 yılları arasında Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Poyraz karakterini canlandıran Memişoğlu, son olarak 2014 ile 2016 arasında yayınlanan Kertenkele isimli dizide Deli Kenan karakterini canlandırdı.

Untitled 1 Büyükçekmece Tabela Neon
Büyükçekmece Tabelacı- Büyükçekmece Neoncu-
Tabela Neon - Büyükçekmece - Reklam -

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner40