banner84

banner92
02 Haziran 2020 Salı

Ayasofya'da Tarihi Anlar...
banner31

Uğurşen BAYRAK Medya Fm'in Yayın Yönetmeni Oldu

Yeni yayın dönemine iddialı giren 93.9 Medya Fm yayın yönetmenliğine deneyimli radyocu Uğurşen BAYRAK'ı getirdi.

27 Ekim 2017 Cuma 22:59
Uğurşen BAYRAK Medya Fm'in Yayın Yönetmeni Oldu
banner54
 Türkülere gönül verenlerin radyosu parolası ile 25 yıldır Türk Halk Müziği ile dinleyicilerine seslenen 93.9 Medya Fm, yeni yayın dönemine yine iddialı giriyor.
Yeni yayın dönemine bir çok alanda farklı programlarla giren Medya Fm, yayın yönetmenliğine de deneyimli programcı uğurşen Bayrak'ı getirdi. Uğurşen Bayrak hafta içi hergün 13:00 -15:00 saatleri arasında yayına giriyor. Çok özel konuk sanatçıları Medya Fm dinleyicileri ile buluşturuyor.
Medya Fm Programcıları arasında sabah şovlarıyla Sezer ÖZEMİR (Dadali Şov), Türkü dalında sanatçı Metin Çiftlik, Konuk programı dalında Uğurşen BAYRAK (Uğurşen Bayrak İle Kız Kulesi) Ramazan BULUT ( Gönül Köprüsü ) , Radyasyon Kerem ( Radyasyon Şov),  Sohbet ve şiir dalında   Savaş Koç (Yaşam Yokuşunda Savaş ), Atilla Volkan Baykara , Spor dalında Sait Ateş ve Gökay Aksoy (Spor ve Galatasaray Gündemi ) 
Temel Kılınçarslan ve Birol Mısıroğlu  ( 25. Saat ), Sosyal sorumluluk adına engellilere yönelik Müslüm Söyler ( Müslüm Söyler'le Başka Açıdan ) bazıları...
Medya Fm Yönetim Kurulu Başkanı Turan Canik, ''Medya Fm dinleyicisi ve programcıları ile kocaman bir ailedir. Türkülerimiz bu ailenin en büyük serveti, sanatçılarımız ise bu serveti bizlere tanıtan rehberlerimizdir. Medya Fm yeni yayın döneminde yine en iyi türkü radyosu olma yolunda iddialıdır. Ayrıca sosyal içerikli programlarla da halkımıza bilgi akışı sunmaktadır. Yayın yönetmenliğine getirdiğimiz değerli ve deneyimli radyo programcısı Uğurşen Bayrak ile vizyonumuza daha bir renk katmış olduk.

Untitled 1

Avcılar Tabela Neon
Avcılar Tabelacı- Avcılar Neoncu
Tabela - Neon - Avcılar - Reklam

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner40