banner84

22 Temmuz 2019 Pazartesi

Ceren Öğretmenin Katilinin Ceza Talebi

Turan CANİK'den ASKON Genel Başkanı CESUR'a Ziyaret

Kısa adı ASKON olan Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Genel Başkanlığı'na seçilen Megasan Elektronik Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ali CESUR'a hayırlı olsun ziyaretleri artarak devam ediyor.

25 Ekim 2017 Çarşamba 13:40
Turan CANİK'den ASKON Genel Başkanı CESUR'a Ziyaret
 Yıllarca Sivil Toplum Kuruluşlarında üst düzey yöneticilik yapan Amasyalı iş ve gönül adamı Hasan Ali CESUR STK'lardaki bu başarısını ASKON Genel Başkanı olarak taçlandırdı. İş dünyasının yanısıra Amasyalı hemşerilerinin de gurur kaynağı olan Hasan Ali CESUR hem iş,hem siyaset hemde sivil toplum kuruluşlarınca ziyaretçi akınına uğruyor.
Medya Fm Yönetim Kurulu Başkanı Turan CANİK 24 Ekim Salı günü CESUR'u Topkapı 'da bulunan ASKON Genel Merkez Ofisi'nde ziyaret etti.
Karşılıklı samimi bir havada geçen ziyaret sonrası ASKON Genel Başkanı Hasan Ali CESUR Medya Fm Yönetim Kurulu Başkanı Turan CANİK'in kendilerini ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi. Kendisiyle uzun yıldır tanışıklıklarının olduğu, aynı memleketin insanı ve aynı stk'larda görev aldıklarını belirterek inşaallah bundan sonra hem Amasyamıza hem de ülkemizin diğer illerine karşı görevlerimizi yerine getireceğiz dedi.
Medya Fm Yönetim Kurulu Başkanı Turan Canik ise, memleketimizin böylesi değerli işadamlarının bizleri gururlandıracak yerlerde olmaları çok güzel bir durum. Hasan Ali bey hem Amasya'ya hem de ekonomi dünyamıza verdiği katkılarla zaten bilinen ve takdir edilen bir iş adamı. Umarız ki böylesi büyük bir oluşumda olması çok daha geniş ve büyük hizmetlere vesile olacaktır diye konuştu.
Anahtar Kelimeler: MedyafmMegasanAskon

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner83

banner66

banner67