banner84

22 Temmuz 2019 Pazartesi

Davutoğlu'nun sözlerine MHP'den sert tepki

Radyocular RADYAP Lansmanında Buluştu!..

Kısa adı RADYAP olan Radyo Yayıncılar Platformu Lansman toplantısı İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstinye Tesisleri'nde gerçekleştirildi.

06 Kasım 2017 Pazartesi 22:12
Radyocular RADYAP Lansmanında Buluştu!..

Tanınmış ve başarılı radyocuların önderliğinde kurulan platform radyocuların hem sosyal haklarını,hem ekonomik hem de manevi yönden kayıplarını telafi etmek, kalite ve performanslarını arttırmaktan yana hizmet vermeyi amaçlıyor.
Radyocu Akif ÖZCAN, Umut KUZKAYA ve Uğur BOZDAĞ gibi isimlerin yanısıra bir çok ünlü ismin yer aldığı RADYAP Platformu'nun lansman toplantısında geceye damga vuran konuşmalar yapıldı.Bu konuşmalarda altı çizilen en önemli detay ise, böyle bir platformu baltalamaya çalışanların var olması ve toplantıya katılma gereği bile duymayan radyocuların olmasıydı. Aslında böylesi bir oluşumun tüm radyocuların desteğini arkasına almasıyla ne kadar güç elde edeceği, radyo camiasında zor şartlarda nefes tüketenlerin haklarının aranacağı bir platform olacağı unutulmamalıydı.
İBB İtinye Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşen yemekli toplantı çok güzel bir ortam içerisinde karşılıklı güzel diyaloglar eşliğinde geçti. Radyocular her ne kadar mikrofona yakın ve mikrofonu tanıyan deneyimli radyocular olsalarda, tesislerdeki ''çakar almaz mikrofon'' un gazabına uğradılar. 
    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner83

banner66

banner67