banner84

banner93
27 Şubat 2021 Cumartesi

İlham Aliyev'den Ermenistan'a uyarı
banner31

MUSTAFA YILDIZDOĞAN'DAN 30'UNCU YILA YENİ ŞARKI

30 yıllık sanat hayatına yirmi albüm ve iki single sığdıran Mustafa Yıldızdoğan bu hafta yeni şarkısı Börteçine'yi müzikseverler ile buluşturdu. Söz ve müziği Mustafa Yıldızdoğan'a ait olan Börteçine şarkısının aranjörlüğünü Ercüment Ekin üstlenirken, klip ise Myd Prodüksüyon tarafından çekildi.

19 Ocak 2021 Salı 16:13
MUSTAFA YILDIZDOĞAN'DAN 30'UNCU YILA YENİ ŞARKI
banner54
 Yıldızdoğan, " Salgın nedeni ile zor günlerden geçen insanlık, şartlardan dolayı yalnızlığa itildi, bu süreçte kendisi ile baş başa kaldı. Türk milletinin sosyal hayatına ve inancına hiç de uygun olmayan bu durum karşısında müziğin bir nebze teselli kaynağı olduğuna inanıyorum. Tarih boyunca insanoğlu hayatın her alanını etkileyen böyle felaketlerle karşılaştı, acılar yaşadı ancak eninde sonunda yenerek bugünlere kadar geldi." şeklinde konuştu.

Şarkıya ismini veren "Börteçine" nin anlamıyla ilgili de bilgi veren Yıldızdoğan, "Börteçine bir kurt ve kurtarıcıdır. Ben de insanlarımıza şartlar ne olursa olsun umudumuzu kaybetmeden, umut aşılayarak yarınlara daha güçlü, daha bağımsız ,daha hür ve güzel günlerin geleceğini ‘Börteçine’ eserimiz ile anlatmaya çalıştım. Bizi biz eden değerlerimize sahip çıkarak, Hoca Ahmet Yesevi’den, Dedekorkut’a 'Birlik olursa dirlik olur.' ilkesiyle, aşkın ve muhabbetin gölgesinde ; Bir olacağız, beraber olacağız, güçlü ve müreffeh Türkiye olacağız..." açıklamasında bulundu.Mazlum AYDIN

Klip linki :
https://youtu.be/DseUDBWEjbQ

Untitled 1

Avcılar Tabela Neon
Avcılar Tabelacı- Avcılar Neoncu
Tabela - Neon - Avcılar - Reklam

    Yorumlar

banner47
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner83