banner84

18 Ağustos 2019 Pazar

Naci Bostancı'ndan Mehmet Metiner'e

MEDYA FM'E KALİTE ÖDÜLÜ

MEDYA Fm Radyo yayıncılığında yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı dünya standartlarında üç ayrı kalite belgesi ve 170 ülkede geçerli akreditasyon ödülüne layık görüldü.

18 Ağustos 2017 Cuma 09:10
MEDYA FM'E KALİTE ÖDÜLÜ
 24 Yılı aşkın kendine özgü yayıncılık çizgisinden sapmadan Türk Halk Müziği dalında kaliteli türküleri halk müziği dinleyicilerine sunan ve halk müziğine gönül vermiş genç yeteneklere destek olup yolllarını açan Medya Fm'e dünya standartlarında üç ayrı kalite belgesi takdim edildi.
Türk Halk Müziği'nin yanısıra Türk sanat müziği ve kulağa hoş gelen önemli yapıtlara da yayınlarında yer veren Medya Fm, sosyal sorumluluk içeren programlarıyla da halkın beğenisini kazanmaya devam ediyor.
Bir çok dalda almış olduğu önemli ödüllerin yanında dünya standartları sıralamasındaki kalite ödülüne de layık görülen Medya Fm Yönetim Kurulu Başkanı Turan CANİK ''Böylesi anlamlı ödüllerin radyomuza layık görülmesi kaliteli türküler ve o türküleri halkımıza dinleten radyocu arkadaşlarımızın başarılarıyla gerçekleşmiştir. Bu konuda emeği geçen bütün Medya Ailesi fertlerine teşekkür ediyorum. Ayrıca 24 yıldır Türk Milleti'nin öz kültürü olan türkülerimizi dinleyen ve bizleri destekleyen tüm dinleyicilerimize sonsuz şükranlarımızı sunarım. Bizi dinlemeye devam etmelerini temenni ediyorum, diye konuştu. 


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner83

banner66

banner67